М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
0070070070007
0070070070007
18.04.2021 00:37 •  Биология

Ген дальтонізму загальної кольорової сліпоти рецесивний зчеплений із статтю. Чоловік дальтонік одружився з жінкою, яка є носієм гену кольорової сліпоти. Чи можна чекати від цього шлюбу сина з нормальним зором? Доведіть свої твердження

👇
Ответ:
gera535
gera535
18.04.2021

Сори, решила на русском языке - но смысл тот же

Объяснение:


Ген дальтонізму загальної кольорової сліпоти рецесивний зчеплений із статтю. Чоловік дальтонік одруж
4,6(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vaniafatyanov
vaniafatyanov
18.04.2021
Нет, они будут отличаться друг от друга примерно так же, как обычные братья. Это объясняется тем, что комбинативная изменчивость, источники которой находятся в кроссинговере, в независимом расхождении хромосом и хроматид (в анафазах мейоза I и II соответственно), а также случайная встреча гамет при оплодотворении у каждой пары идет по-своему! Поэтому у сыновей этих пар получатся уникальные комбинации генов, которые приведут к уникальным фенотипам, похожим друг на друга не более, чем похожи фенотипы обычных братьев!
4,6(92 оценок)
Ответ:
gnbufa
gnbufa
18.04.2021

Тіло завдовжки 0,18-0,31 мм вкрите великою кількістю (10-15 тис.) війок. Зовнішній шар цитоплазми ущільнений, завдяки чому тварина зберігає сталу форму тіла. Між війками розташовані органоїди захисту — трихоцисти. Вони розташовані у мембранних мішечках і складаються з тіла та наконечника. У відповідь на подразнення трихоцисти вистрілюють, при цьому мембранний мішечок зливається з зовнішньою мембраною, а сама трихоциста за тисячні долі секунди подовжується у 8 разів. Загалом на тілі інфузорії-туфельки налічують 3-5 тис. трихоцист.

Від переднього кінця до середини тіла туфельки проходить жолобок з трохи довшими війками. На задньому кінці жолобка є ротовий отвір, що веде в коротку трубчасту глотку. Війки жолобка безперервно рухаються, створюючи течію води. Вода підхоплює і приносить до рота основну їжу туфельки — бактерії, які через глотку потрапляють усередину тіла інфузорії.

У цитоплазмі навколо них утворюється травна вакуоля, до якої виділяється травний сік. Цитоплазма в туфельки, як і в амеби, перебуває в постійному русі. Травна вакуоля відривається від глотки й підхоплюється течією цитоплазми. Перетравлюється їжа і засвоюються поживні речовини в інфузорії так само, як і в амеби.

Рух цитоплазми у тілі інфузорії-туфельки.

Тварина має дві скоротливі вакуолі в передній та задній частинах тіла. Кожна складається з резервуара та сітки радіальних каналів, по яких вода та продукти життєдіяльності потрапляють до вакуолі. Резервуар відкривається назовні порошицею. Вакуолі скорочуються почергово кожні 20-25 с.

Інфузорія-туфелька має два різних за будовою та функціями ядра: круглий диплоїдний мікронуклеус та бобоподібний поліплоїдний макронуклеус. Мале ядро відіграє основну роль у розмноженні, а велике впливає на процеси руху, живлення, виділення.

Загалом тіло тварини містить 6,8% сухої речовини, з якої 58% складає білок, 31,4% — жир, 3,6% — зола.

4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ