1)речной
3)
4)Вони чудово плавають, можуть розвивати швидкість до 55 км/год. Як правило, вони живуть на мілководді або принаймні залишаються поблизу поверхні. ... Це товариські й приязні тварини, які добре приживаються і розмножуються в неволі, піддаються дресуванню.
5)Вони мають складну соціальну структуру, і у них є широкий діапазон емоцій, в тому числі і гумор. Дельфіни можуть плавати зі швидкістю до 30 км/год протягом тривалого часу. Це приблизно втричі швидше, ніж найшвидші люди у світі. Вбивство дельфінів в Древній Греції вважалося блюзнірством і каралося смертю.
6)Має здібності до навчання вищі, ніж у собак та інших дельфінів, але нижчі, ніж у людиноподібних мавп. Саме афаліна — головний актор у морських басейнах і дельфінаріях, де вона демонструє свої унікальні здібності з виконання найскладніших трюків. На жаль, чорноморська афаліна занесена до Червоної книги України.
Мешкає в помірних і теплих водах більшості морів і океанів. Зустрічається в Чорному морі, довжина тіла місцевих афалін звичайно не перевищує 2,3 м. Живиться різноманітною рибою. За здобиччю може пірнати на глибину до 174 м і залишатися під водою до 15 хвилин. Товариська тварина. Навесні самка народжує одне дитинча довжиною до 1 метра.
7)
8)
Цикличность есть относительно законченный кругооборот отдельных звеньев тренировочного процесса (занятий, этапов, периодов), повторяющихся поочередно во времени. Этот принцип реализуется при построении и организации тренировки. Суть его состоит в том, что весь тренировочный процесс — от его элементарных звеньев (отдельного занятия) до этапов многолетней тренировки — должен строиться в форме циклов. Различают:
1) малые тренировки, или микроциклы; их продолжительность от 2—
3 до 7—10 дней;
2) средние тренировки, или мезоциклы; их продолжительность от 3 до
5—6 недель;
3) большие тренировки, или макроциклы; их продолжительность от
3—4 до 12 месяцев и более (например, полугодичные, годичные и четы-
рехлетние (олимпийские) циклы).
Каждый новый цикл является продолжением, развитием предыдущего. Циклы дают возможность систематизировать задачи, средства, методы, величину тренировочной и соревновательной нагрузки и наилучшим образом обеспечить тренировочный процесс
Объяснение: