Скрещивание за первым законом Менделя
Всё потомство будет мохнатым
Объяснение:
Имеем двух гомозиготных особей (Крольчиха за условием гомозиготная, кролик гомозиготный так же потому что у него рецессивный признак, который проявляется только в гомозиготном состоянии)
Гомозиготность - одинаковые алели - АА или аа
Гетерозиготность - разные алели - Аа
Тогда проведём схематическое скрещивание:
P: AA x aa
F: Aa, Aa, Aa, Aa
По результатам скрещивания, мы видим что абсолютно всё потомство идентичное как за генотипом так и за фенотипом, то есть будет мохнатым.
Скрещивание происходит за первым законом Менделя - гибриды первого поколения будут абсолютно идентичны как за генотипом так и за фенотипом
ответ: Шимпанзе за чвоєю генетикою близькі до людини. Під час за дитинчатами шимпанзе, що ростуть у неволі, люди могли порівняти, наскільки розвиток здібностей мавп відрізняється від розвитку здібностей у дітей. Шимпанзе вправно користувалися предметами повсякденного вжитку, такими, як горщики, чашки, столове приладдя, двері, ключі, меблі, книжки для розфарбовування та гральні карти. Спочатку вони вчилися цьому навіть швидше, ніж діти. Шимпанзе розрізняли, якими предметами і в якому випадку необхідно користуватися. Вони розкладали на підносах предмети, сортуючи їх за кольором, величиною і формою. Це свідчить про розвинене абстрактне мислення. Крім того, шимпанзе добре справлялися з вирішенням практичних завдань. Учені провели серію експериментів, помістивши за ґрати клітки банан, дістати який мавпа могла тільки скориставшись покладеною в клітку палицею. Варто відзначити, що у випробовуваних мавп вже був досвід спілкування з палицею. У конкретних ситуаціях мавпи вдавалися до до палиць різної довжини. У найскладнішому експерименті тварини повинні були самі зробити довгу палицю, з'єднавши дві короткі. У природі шимпанзе також використовують підручні засоби - вони дістають комах за до паличок. Маніпулювати паличками мавпи починають у найранішому дитинстві, наслідуючи своїм батькам. Здібності до навчання мають також щури, кішки і навіть голуби. Але тільки примати можуть користуватися потрібними знаряддями праці і творчо підходити до вирішення завдань. Унікальні здібності мають дельфіни, які так само, як шимпанзе та горили, впізнають своє відображення в дзеркалі.
Объяснение: