ОПИС ЛЕВА
Лев – один з найвідоміших тварин у світі, що з давніх пір отримав в безроздільне користування титул «цар звірів». Серед котячих, конкурувати з ним у розмірах може тільки тайговий тигр. Довжина тіла лева досягає в довжину трохи менше 2,5 метрів, без урахування хвоста, при середній масі близько 200 кг. Незважаючи на настільки великі габарити, звір дуже спритний і прекрасно бігає.
Лев має досить велику, по відношенню до тіла, голову, з дещо витягнутою мордою. Лапи невисокі, сильні, з кігтями на пальцях. Відмінності в розмірах самців і самок значні, до того ж, чоловічих особин можна легко відрізнити за надзвичайно розвиненою гривою, що покриває шию, плечі і груди, яка у самок відсутня. Шерсть на тілі лева коротка, буро- жовта. Винятком є грива, що пофарбована значно темніше.
Ще в середні століття лев був поширений по всій Африці, на півдні Європи, і далі на схід, аж до півострова Індостан. Проте в даний час його ареал багаторазово скоротився. Тепер зустріти звіра можна лише в центральній Африці, а також невелика популяція збереглася в Гирських лісах, що простяглися вздовж східного узбережжя Індостана.
Соединительная ткань - представляет собой очень разнообразный тип тканей. Бывает с плотным или почти отсутствующим межклеточным веществом ( костная ткань) или жидким (кровь и лимфа)
Основные функции соединительной ткани: защита, транспорт веществ, опора, запасание.
Мышечная ткань - представлена тремя основными видами:
• Гладкая (клетки одноядерные, вытянутые, отвечает за непроизвольные сокращения)
• Поперечно - полосатая скелетная (отвечает за произвольные сокращения скелетных мышц)
• Поперечно - полосатая сердечная (отвечает за сокращения сердца)
Основные функции мышечной ткани: сокращение.
Нервная ткань - представлена клетками - нейронами, питающимися за счёт клеток глии
(нейроглии).
Основные функции: возбуждение и проведение.
Эпителиальная ткань - представлена плотно прилегающими клетками (плохо развито межклеточное вещество).
Основные функции: образование кожных покровов, выстилка внутренних органов и ротовой полости.