М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ира1656
Ира1656
04.10.2020 16:38 •  Биология

Какие структуры обеспечивают размножение у мхов,папоротников,покрыто семянных ответте сразу на все

👇
Ответ:
лав35
лав35
04.10.2020
спорамы они размнажаются
4,6(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Аркадичка
Аркадичка
04.10.2020

ответ:

процесс посева

я беру плоскую тяпку и проделываю борозду шириной примерно 20-25 см, выдерживая расстояние между в 50-60 см (либо равное высоте растений, указанной на упаковке). борозду заполняю компостом и, перемешав с землей, выравниваю. далее на расстоянии около 5 см друг от друга раскладываю горошины и, присыпав их землей, хорошенько уплотняю землю сверху. заделывать семена гороха необходимо на глубину около 3-5 см, в зависимости от почвы. например, на глинистой нужно заделывать глубже, а на легких песчаных почвах семена заделывают мельче.

уход за горохом

уход за горохом не доставит вам много хлопот, поскольку заключается он всего лишь в укрытии всходов, прополках, поливах и, естественно, своевременном сборе урожая .цветет горох спустя 28-60 дней после посева. приблизительно через месяц после массового цветения я приступаю к сбору урожая, что, кстати, отлично стимулирует рост гороха. поскольку он принадлежит к многосборовым культурам, период плодоношения достаточно растянут: около 33-42 дней. лопатки горошка я стараюсь собирать часто — буквально через день-два. скажу вам откровенно: за сезон прошлого года, соблюдая правильную агротехнику, я собрала около 4 кг гороха с 1 м², что меня порадовало.

объяснение:

4,5(26 оценок)
Ответ:

ответ:

роль одноклітинних організмів у природі й житті людини.

одноклітинні є учасниками ланцюгів живлення, відіграють важливу роль у ґрунтоутворювальних процесах, деякі з них, відмираючи, утворю­ють поклади вапняних і сіліцієвих порід, що входять до складу земної кори.

серед найпростіших є паразити рослин, тварин і людини. так, ма­лярійний плазмодій, оселяючись в еритроцитах людини, руйнує їх, спричиняючи виникнення тяжкого захворювання — малярії, а дизен­терійна амеба, паразитуючи в клітинах стінок товстого кишечнику людини, спричиняє тяжке захворювання кишечнику. джгутикові трипаносоми і лейшманії (переважно тропічні види) спричиняють такі захворювання, як сонна хвороба і лейшманіози.

профілактика захворювань людини, які спричиняють паразитичні одноклітинні еукаріоти, включає дотримання правил гігієни, терміч­ну обробку їжі, проведення заходів із переривання життєвого циклу паразита на тій чи іншій його стадії.

важливу роль у природі відіграють і одноклітинні водорості, які є одним з основних постачальників органічної речовини та кисню. це початкова ланка в ланцюгу живлення мешканців водойм, корм для багатьох тварин.

людина використовує здатність водоростей очищувати водойми шляхом поглинання розчинених у воді речовин. водорості збагачують водойми киснем, який виділяють у процесі фотосинтезу. під дією кисню органічні залишки руйнуються і стічні та забруднені води очищуються. отже, одноклітинні водорості беруть участь у процесі природного очищення водойм

багато видів одноклітинних водоростей поширені в ґрунті й на його поверхні. вони поліпшують фізичні властивості ґрунту, збагачують його органічними речовинами. деякі види водоростей виконують функ­цію біологічного індикатора у визначенні токсичності водойм і ґрун­тів унаслідок забруднення гербі чи іншими отрутохімікатами.

объяснение:

4,5(23 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ