1. Дыхательная система. У амфибий простые ячеистые легкие, площадь которых едва больше площади тела (нередко и меньше), в то время как рептилии имеют бронхи второго порядка, их легкие губчатые, что позволяет избавиться от дыхания кожей и перейти к истинно наземному образу жизни.
2. Кровеносная система. Венозная и артериальная кровь в сердце у земноводных смешивается намного сильнее, чем у рептилий. У пресмыкающихся в сердце есть горизонтальная перегородка, ограничивающая смешивание крови (а у крокодилов четырехкамерное сердце).
3. Половая система. У самцов многих видов появляется копулятивный орган.
Объяснение:
Різноманітність голонасінних рослин
До відділу Голонасінні належать шість класів.
Родина Саговникові
Ці Голонасінні рослини схожі на пальми та тривалий час ботаніки відносили саговники до пальм. Вони мають єдину нерозгалужену жилку, ростуть у тропіках.
Родина Гінкгові
Родина гінгкові налічує лише один вид – гінкго дволопатеве. Ця рослина є реліктом.
Визначення Релiкт – це давня рослина, яка була поширена в попереднi геологiчнi епохи, i збереглася до наших днiв.
Зараз гінкго вважається священною рослиною в Японії та Китаї. В перекладі з японської, «гінкго» – це срібний абрикос.Яку рослину відносять до голонасінних?хвощ польовийгінгко дволопатевемаршанція мінливаорляк звичанийХвощ польовий належить до відділу Хвощеподібні, маршанція мінлива – Мохоподібні, а орляк звичайний – Папоротеподібні.
Объяснение: