М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Enot3106
Enot3106
30.06.2022 01:42 •  Биология

Учеловека доминантными признаками являются: карий цвет глаз и кучерявые волосы. гены признаков находятся в разных хромосомах. кареглазый кучерявый мужчина женился на голубоглазой женщине с прямыми волосами. какова вероятность рождения голубоглазого ребенка с кучерявыми волосами? если мужчина гетерозиготен по обоим признакам

👇
Ответ:
кот931
кот931
30.06.2022
Ни**ево ты олимпиаду решаешь!
4,4(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
polsmilе
polsmilе
30.06.2022

Вда́ча або характер — динамічна, упорядкована сукупність стійких, індивідуально психологічних особливостей, що формуються в процесі життєдіяльності людини і виявляються в її діяльності та суспільній поведінці: у ставленні до колективу, до інших людей, до праці, навколишньої дійсності та самої себе.

наприклад в мене є герой з мультику "Маша та Ведмідь" нехай буде Марійка, майже завжди вона кудись тягне свого друга, завжди в неї є якісь пригоди, якщо подивитися на її друга, Ведмідя, то можно сказати що вони зовсім різні, якщо б у Ведмідя не було такої подруги то він би все своє життя дивився телевізор.

4,6(34 оценок)
Ответ:
ольга1716
ольга1716
30.06.2022

Найбільшої могутності Галицько-волинська Русь досягла у 30 - 60-ті рр. XIII ст. за часів правління князя Данила Галицького (1201—1264 рр.), який у 1254 р. дістав від римського папи титул короля. Вигідне географічне становище давало можливість Галицько-Волинській Русі встановити тісні економічні, політичні та культурні зв'язки з країнами Західної Європи, зокрема Німеччиною та Італією.

Завдяки об'єднанню етнічно спільних українських земель у нове державне утворення саме тут створились сприятливі умови для становлення й подальшого розвою національної культури.

Важливими осередками духовної культури Галицько-Волинської Русі були міста Галич, Луцьк, Звенигород, Во.лодимир-Волинський, Перемишль, Холм і, особливо, Львів. Саме через Львів проходив торговельний шлях з Німеччини, Чехії і Польщі до Києва і міст Волині, а також до гирла Дністра, Сурожа (Судака) та Кафи (Феодосії) в Криму.

Міста Галицько-волинської Русі стали значними центрами літописання та книгописання. Найвизначнішою пам'яткою літератури даного періоду є Галицько-Волинський літопис (кінець XIII ст.), у якому відображені події політичного і культурного життя Галицько-Волинської Русі від 1201 до 1291 року.

Літопис складався при дворі Данила Галицького

4,6(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ