М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
olesy1945
olesy1945
05.01.2021 01:36 •  Биология

Какая консистенция у сливочного масла

👇
Ответ:
hizubro
hizubro
05.01.2021
Ну во первых консистенция это - физическое состояние жидких или твёрдых тел
Если у тебя сливочное масло было в морозилке то его консистенция твердая
А если оно целый день лежит на столе то консистенция жидкая
4,8(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
алгебра97
алгебра97
05.01.2021
Цитоплазма- это вязкое прозрачное вещество, заполняющее клетку. в ней расположены органеллы клетки. важнейшая роль заключается в объединении всех клеточных структур
Ядро - это самая важная часть клетки, в ней заложен ген днк, несущий наследственнуу информацию.
ткань- это совокупность клеток, сходных по строению, расположению и выполняющих одну функцию.
орган- это часть организма, выполняющая определенную функцию.
многоклеточные организмы отличаются тем, что у многокл-ых организм состоит из множества клеток, в то время как у однокл-ых из одной
4,7(73 оценок)
Ответ:
nekit1o6
nekit1o6
05.01.2021

Гіподинамія — це обмеження рухової активності, зумовлене спо­собом життя, професійною діяльністю, тривалим ліжковим режи­мом, перебуванням людини в умовах невагомості (тривалі космічні польоти) тощо. Гіподинамія у шкільному віці часто пов’язана з нера­ціональним розпорядком дня дитини, перевантаженням її навчальною роботою, унаслідок чого залишається мало часу для прогулянок, ігор, заняття спортом.


Гіподинамія шкідливо впливає не тільки на м’язи, але й на багато інших органів і на фізіологічні системи. Фізична робота належить до фізіологічно важливих елементів нормальної життєдіяльності, вона впливає на кістково-суглобовий апарат, дихання, обмін речовин, ендокринну рівновагу, на діяльність нервової та інших систем орга­нізму. Тому відповідний рівень рухової активності гармонійно формує організм анатомічно і функціонально, визначає стійкість людини до не­сприятливих умов навколишнього середовища, до хворобливих факто­рів. Тривале обмеження навантаження на м’язовий апарат може стати причиною зворотних функціональних порушень, а деколи й приско­рити виникнення патологічних змін в організмі (гіпертонічна хвороба, артеріосклероз).


Обмеження рухової активності сприяє зниженню функціональних можливостей м’язової системи. Наприклад, після двомісячного ліжко­вого режиму на 14-24 % зменшуються силові показники, на 25-35 % динамічні показники і статична витривалість, знижується тонус м’язів, зменшуються їхні об’єм і маса. М’язові групи тіла людини втрачають властиву їм рельєфність унаслідок відкладення підшкірного жиру. Мінеральний обмін порушується вже через 1-15 днів ліжкового режи­му. У результаті зменшення кількості кісткової речовини або недостат­нього звапніння порушується мінеральний обмін кісток, зменшується щільність кістки (остеопороз).

4,5(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ