ответ: До об'єктів неживої природи відносять повітря, воду, грунт, мінерали. Вони були першими при створенні нашої планети, і саме тому об'єкти неживої природи часто називають первинними.
Вони можуть перебувати в трьох станах:
тверде (Камені, Гори, пісок, лід);
рідке (вода, хмара, туман, Нафта);
газоподібне (пар, повітря).
З об'єктами неживої природи не відбуваються ніякі зміни протягом багатьох десятків і сотень років. Вони не дихають, не розмножуються і не харчуються. Їх розмір може збільшитися або зменшитися, вони можуть пересуватися в але тільки під впливом зовнішніх факторів. Оскільки вони не народжуються, то ніколи і не вмирають.
Объяснение: Деякі об'єкти неживої природи можуть змінювати свій стан. Наприклад, вода може бути твердою у вигляді льоду, звичної всім рідкої і газоподібної у вигляді пари. Але вона нікуди не зникає і не з'являється з нізвідки.
Членистоно́гие — тип первичноротых животных, включающий насекомых, ракообразных, паукообразных и многоножек. По количеству видов и рас может считаться самой процветающей группой живых организмов. К представителям этого типа относится 2/3 всех видов живых существ на Земле.
Членистоногие
Научная классификация
Домен: Эукариоты
Царство: Животные
Подцарство: Эуметазои
Тип: Членистоногие
Международное научное название
Основная особенность представителей данной группы животных организмов — наличие наружного скелета, образованного частично склеротизованной хитинсодержащей кутикулой, и гетерономно сегментированное тело с парными членистыми конечностями (хотя бы на некоторых стадиях жизненного цикла).
1. Наличие трехкамерного сердца (у рыб двукамерное)
2. Наличие 2х кругов кровообращения
3. наличие пятипалой конечности
4. Наличие поясов конечностей
5. Наличие уха
6. Наличие мешковидных легких