М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ghostcatchy
ghostcatchy
23.07.2020 05:07 •  Биология

Объясните термины: однодомное растение, тычинка

👇
Ответ:
Ninick
Ninick
23.07.2020
Тычи́нка — часть цветка цветковых растений, мужской репродуктивный орган, в котором образуется пыльца.
Однодомные растения - это растения, у которых однополые цветки мужские и женские  находятся на одном растении.
4,4(65 оценок)
Ответ:
Школа221111
Школа221111
23.07.2020
Однодомные растения-растения, у которых тычиночные (мужские цветки) и пестичные (женские цветки) находятся на одном и том же растении.
Тычинка-мужской орган цветка покрытосеменных растений, образующий пыльцу.
4,6(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hoggarthtanya
hoggarthtanya
23.07.2020

Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу.

Риби як промислові тварини дають м'ясо, ікру, риб'ячий жир, клей, шкіру. Промисел риб – добування у великих кількостях деяких видів риб з метою використання для потреб людини. Промислові риби фауни України, яких здобувають у різних типах водойм: у річках (плітка, краснопірка, окунь, лящ, щука, лин, сом, пічкур, в'язь, форель та ін.), ставках (короп дзеркальний, акліматизовані товстолобик і амур білий), морях (хамса, ставрида, скумбрія, шпроти, осетрові, лящ, судак, бички, оселедці та ін). Штучне розведення риби здійснюється: а) на рибоводних заводах, де розводять різних цінних промислових риб (осетрових, сига, форель та ін.); б) у ставкових господарствах різного типу: тепловодних (розводять коропа, товстолоба, білого амура та ін) і холодноводних (розводять форель, яка живе у водоймах з твердим кам'янистим дном і чистою холодною водою); повносистемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують від ікринки до товарного стану та які складаються з нерестового, вирощувального, зимувального, нагульного та маточного ставків) та неповноситемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують або від ікринки до мальків (зарибок), яких можна випускати в ставки, або від зарибку до товарної продукції).

Єслі хотиш отличною оценку то етот твір для тебя)

Удачи!)

4,6(87 оценок)
Ответ:
KarinkaChernov
KarinkaChernov
23.07.2020

Объяснение:

Ри́би (Pisces) — парафілетична група водних хребетних тварин, зазвичай холоднокровних (точніше екзотермних) із вкритим лусками тілом та зябрами, наявними протягом всього життя. Активно рухаються за до плавців (часто видозмінених) або руху всього тіла. Риби поширені як у морських, так і в прісноводних середовищах, від глибоких океанічних западин до гірських струмків. Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова частина харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу. Люди як виловлюють диких риб, так і розводять їх у створених з цією метою господарствах.

Чото передай там и все

4,4(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ