М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RassvetZaGorami
RassvetZaGorami
05.02.2021 11:47 •  Биология

Недостатком массового отбора является а. инбредная депрессия; б.затухание гетерозиса; в. получение неустойчевых результатов; г. бесплодие гибридов.

👇
Ответ:
avitoritap016iq
avitoritap016iq
05.02.2021
в. получение неустойчивых результатов;
4,6(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ghawkkas69
ghawkkas69
05.02.2021

Сформовані рослинні угруповання зазнають постійних змін, зумовлених різними причинами. Це можуть бути сезонні зміни, пов'язані з фенологічними явищами у рослин упродовж року. Рано навесні угруповання характеризується розквітом одних видів, тоді як інші лише пробуджуються до життя.

   

Наприкінці літа, навпаки, у перших видів насіння висипалось, листки відмерли, а другі лише досягли повного розквіту. Крім того, тривалість вегетації у одних рослин велика, у інших — коротка. Відповідно до цього характер угруповання дуже змінюється за порами року. Це явище можна назвати ярусністю в часі, на відміну від ярусного розміщення в просторі надземних і підземних частин рослин.

Жодний фітоценоз не існує вічно, рано чи пізно він змінюється. Причиною цього є або вплив зовнішніх умов, або зміна середовища у зв'язку з життєдіяльністю організмів, що входять до фітоценозу, або проникнення в угруповання нових видів.

4,8(50 оценок)
Ответ:
оооооаомт
оооооаомт
05.02.2021
Суцвіття китиця мають капуста, конвалія, смородина, черемха та інші рослини. У ньому окремі квітки розміщені по черзі на добре помітних квітконіжках майже однакової довжини, що відходять від спільного пагона. Шиток нагадує суцвіття китицю, але в нього нижні квітконіжки довші за верхні. Він характерний для яблуні, груші. Суцвіття колос мають подорожник, вербена. Їхні квітки дрібні, не мають квітконіжок і густо сидять на видовженій осі пагона. Суцвіття початок подібне до колоса, але на відміну від нього має потовщену квіткову вісь (кукурудза, рогіз). Суцвіття сережка - у верби та грецького горіха. Воно має лише одностатеві тичинкові квітки. Після відцвітання все суцвіття випадає разом з віссю. Вишня, примула, цибуля мають простий зонтик. У ньому квітконіжки виходять подібно до спиць парасольки, ніби з однієї точки. Суцвіття головка має конюшина. Головна вісь дуже коротка, квітки суцільно скупчені, майже без квітконіжок.
4,7(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ