Объяснение:
'якуни — другий за чисельністю видів тип тварин після Членистоногих. Наразі відомо приблизно 130 тисяч сучасних видів молюсків[1][2], проте науковці припускають існування до 200 тисяч видів[1][3]. Крім того, відомо від 35[2] до 70[1] тисяч викопних видів м'якунів. Приблизно 80 % видів належать до класу Черевоногих. В Україні налічують орієнтовно 500–650 видів молюсків.
Здебільшого молюски є водяними тваринами, що мешкають у морських та прісних водоймах, меншість м'якунів наземні. Здебільшого молюски є вільноживучими організмами, проте деякі з них пристосувалися до паразитичного життя.
Молюски дуже різноманітні за розмірами, анатомічною будовою та поведінкою. Дорослі особини найменших видів (належать до черевоногих та двостулкових молюсків) сягають завдовжки лише 0,5 мм[4][5][6], тоді як найбільші — велетенські кальмари з класу Головоногих, зокрема Mesonychoteuthis hamiltoni, які можуть досягати 10 м у довжину та 495 кг ваги[7], є найбільшими безхребетними тваринами. Однак переважна більшість м'якунів має розміри в кілька сантиметрів[4].
бокситы-это алюминевая руда, состоящая в основном из гидроксида алюминия и железа. главным образом гизроксид осадочный.
Плотность 1800-3100 кг/мКуб
Цвет-красный различного оттенка (от розового до темно-красного) и серый (от зеленовато-серого до темно-серого, почти черного.
твердость наиболее плотных разновидностей по минералогической шкале до 6,
степень прозрачности: непрозрачен.
Постоянная составная часть - окись железа (FeзOз). Наиболее вредная примесь - кремнезем (SiO2)