Відповідь:
Осенью световой день укорачивается. Снижается температура воздуха, учащаются осадки в виде дождя, становится меньше ясных солнечных дней. Появляются первые заморозки на почве.2.Идет активная подготовка к зиме - происходит отток растворов органических веществ к сердцевине и корням. В связи с укорочением светового дня происходит разрушение хлоропластов в листьях и снижение эффективности фотосинтеза, в результате этого листья желтеют и опадают, растение перестают всасывать воду из почвы и входит в период покоя.
А если коротко и не заумно: желтеют и опадают листья.
3. Изменяется по краям,сверху
4.Условия таковы, что если есть солнце, и дерево чувствует приближение холода, то оно передает листьям информацию о том, что пора уже окрашивать листья, а потом сделать так чтобы они опали. Таким образом листья быстрее желтеют в ясную погоду, из за солнца, потому что солнце светит на листья
5.хвойные - они же вечно зеленые
6.конечно,легче оторвать лист полностью изменивший окраску.потому,что из за нехватки тепла и солнца лист наченает менять окраску и опадать
7.оно бы засохло так как дерево сбрасывает листья для сбережения сока
Дитяча праця — це залучення дітей до роботи на регулярній основі. Останнім часом у більшості країн дитяча праця вважається формою експлуатації та визнана незаконною. У минулому дитяча праця була широко поширена, але після появи та визнання концепцій безпеки праці та прав дітей сфери застосування дитячої праці поступово стали скорочуватися.Серед видів дитячої праці, існуючих в цивілізованих країнах, можна відзначити роботу в шоу-бізнесі (кіно, театр, естрада). Діти часто бувають залучені до злочинної діяльності, в тому числі проституції та порнографії. У деяких країнах Африки дітей озброюють та змушують брати участь у бойових діях.
ООН та Міжнародна організація праці розглядають дитячу працю як експлуатацію. Стаття 32 Конвенції про права дитини гарантує «на захист від економічної експлуатації та від виконання будь-якої роботи, яка може становити небезпеку для здоров'я, бути перешкодою в одержанні нею освіти чи завдавати шкоди її здоров'ю, фізичному, розумовому, духовному, моральному та соціальному розвитку».За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), лише в країнах, що розвиваються, змушені працювати близько 250 мільйонів дітей віком від 5 до 14 років. З них 153 млн. живе в Азії, 80 млн. — в Африці і 17 мільйонів — в Латинській Америці. «Багато з них трудяться в умовах, які небезпечні для їх фізичного, духовного та емоційного розвитку»[6].
У багатьох країнах застосування праці малолітніх (осіб, які не досягли 14 років) заборонене.
Объяснение:За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), лише в країнах, що розвиваються, змушені працювати близько 250 мільйонів дітей віком від 5 до 14 років. З них 153 млн. живе в Азії, 80 млн. — в Африці і 17 мільйонів — в Латинській Америці. «Багато з них трудяться в умовах, які небезпечні для їх фізичного, духовного та емоційного розвитку».
У багатьох країнах застосування праці малолітніх (осіб, які не досягли 14 років) заборонене.
Сложноцветные растения насчитывают около 25 тысяч видов. Они представляют собой растения, кустарники и травы.
Сложноцветные лекарственные растения в большом количестве растут в Сибири и на Северном Кавказе.
Сложноцветные лекарственные растения применяются в медицине. Это всем известные цветки ромашки, календулы, полынь горькая, мать - и - мачеха, одуванчик.
Ромашку хорошо пить, когда болеешь. Календулой хорошо полоскать ротовую полость, когда болит горло или зуб.
А в отваре ромашки купают маленьких детей, чтобы они хорошо спали и вели себя спокойно.
Сложноцветные растения используются не только в медицине но и в приготовлении пищи. Например, из одуванчика делают мёд.