М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ЗНАНИЯ88
ЗНАНИЯ88
26.06.2020 16:38 •  Биология

Где расположены обонятельные рецепторы 1) в передней части носовой полости. 2) в верхней части носовой полости. 3) в нижней части носовой полости.

👇
Ответ:
2)в верхней части носовой полости
4,5(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
baburina56vValiabab
baburina56vValiabab
26.06.2020

Объяснение:

Існує чотири основних класу складних біоорганічних речовин: білки, жири, нуклеїнові кислоти і вуглеводи. Полісахариди належать до останньої групи. Незважаючи на «солодке» назву, більшість з них виконує зовсім не кулінарні функції.Речовини групи також називають гликанами. Полісахарид – це складна полімерна молекула. Вона складена з окремих мономерів – моносахаридных залишків, які об’єднані з до глікозидного зв’язку. Простіше кажучи, полісахарид – це молекула, побудована з об’єднаних залишків більш простих вуглеводів. Кількість мономерів у полісахариди може варіюватися від декількох десятків до ста і більше. Будова полісахаридів може бути як лінійним, так і розгалуженим.Більшість полісахаридів нерозчинні або погано розчиняються у воді. Найчастіше вони безбарвні або жовтуваті. В більшості своїй полісахариди не володіють запахом і смаком, але іноді він може бути солодкуватим.Полісахариди в клітині і організмі можуть виконувати наступні функції:

захисну;

структурну;

запасающую;

енергетичну.

Захисна функція полягає насамперед у тому, що з полісахаридів складаються клітинні стінки живих організмів. Так, клітинна стінка рослин складається з целюлози, грибів – з хітину, бактерій – з муреина.

Крім того, захисна функція полісахаридів в організмі людини виражається в тому, що виділяються залозами секрети, збагачені цими вуглеводами, які захищають стінки таких органів як шлунок, кишечник, стравохід, бронхи і т. д. від механічних пошкоджень і проникнення хвороботворних бактерій.

Структурна функція полісахаридів в клітці полягає в тому, що вони входять до складу плазматичної мембрани. Також вони є компонентами мембран органоїдів.

Наступна функція полягає в тому, що основні запасні речовини організмів є саме полісахаридами. Для тварин і грибів це глікоген. У рослин запасним полісахаридом є крохмаль.

Остання функція виражається в тому, що полісахарид – це важливе джерело енергії для клітини. Отримати її з такого вуглеводу клітина може шляхом його розщеплення на моносахариди і подальшого окислення до вуглекислого газу і води. В середньому при розщепленні одного грама полісахаридів клітина отримує 17,6 кДж енергії.

4,4(65 оценок)
Ответ:
ushhahas02828
ushhahas02828
26.06.2020
1) подводные обитатели дышат жабрами, а наземно - воздушные - легкими.
2) Грибы обитают в почвенной среде, т.к. питаются из земли полезными веществами.
3) Разлив рек; наводнение
4) Под снегом сохраняется тепло, (у нас на Кубани например, если снега мало выпадало за зиму, а была минусовая температура, или после дождя гололедица - не высокий урожай собираем)
6)Экологические факторы неживой природы: влажность почвы, температура воздуха, мороз, град, солнечный свет, суховей, жара, дождь.
Экологические факторы живой природы : травоядность, слой опавших листьев,
зерноядность, хищники, помет животных, грибокорень
7) Человек в ходе промышленной деятельности наносит огромный вред окружающему его природе: выхлопные газы транспортных средств; выброс отходов фабрик, заводов и т.д. в реки, озера и в атмосферу. Ежегодные вырубки лесов ведут к вымиранию многих животных и растений, что в последствии привело к острой проблеме XX века - "Парниковый эффект". (Не знаю в каком вы крае проживаете, так что в общем написал)
8) животные занимаются распространением семян растений (в ходе пищеварения и т.д.) + животные после гибели и переработки редуцентами становятся удобрением + насекомые опылители.
9) зимой они маскировались белой окраской, а бурой весной, летом, осенью
10) для обеспечения эффективного опыления 
11) для привлечения опылителей
4,4(16 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ