сподіваюся до
Объяснение:
Як і рослини, справжні гриби та грибоподібні організми вчені довго об’єднували в одне царство. Сучасні методи дослідження дозволили встановити, що схожість цих організмів пов’язана з пристосуванням до схожого життя, але вони мають різне походження. Тому зараз різні групи справжніх грибів і грибоподібних організмів відносять до різних субдоменів еукаріотів.
Характерними особливостями всіх грибів і грибоподібних організмів є те, що вони отримують потрібні їм речовини з навколишнього середовища, поглинаючи їх усією поверхнею свого тіла. Такому живлення сприяє те, що їхнє тіло має форму міцелію (мал. 17.1). Міцелій — гігантська багатоядерна клітина, окремі ниткоподібні вирости якої є гіфами.
Але крім води і мінеральних речовин цим організмам доводиться поглинати із зовнішнього середовища ще й органічні речовини, бо всі вони є гетеротрофами і не здатні самостійно синтезувати органічні речовини з неорганічних.
Справжня багатоклітинність притаманна тільки невеликій кількості грибів, але трапляються й гриби з класичними невеликими окремими клітинами (класичні одноклітинні організми), наприклад дріжджі.
А - Серая окраска(доминант.)
а - Черная окраска(рецессив.)
В - Рогатость(доминант.)
в - Комолость(рецессив.)
Решение:
Р. ♀ АаВв х ♂ Аавв
Г. А, а, В, в А, а , в
F1. ААВв, ААвв, АаВв, Аавв, АаВв, Аавв, ааВв, аавв
с.р. с.к. с.р. с.к. с.р. с.к. ч.р. ч.к.
По условию, АА(серая окраска в гомозиготном состоянии) вызывает гибель эмбрионов ⇒
ААВв и ААвв - погибнут.
Соотношение по генотипу- 2 : 2 : 1 : 1
В процентах - 33,2% / 33,2% / 16,6% / 16,6%
Соотношение по фенотипу- 2 : 2 : 1 : 1
В процентах- 33,2% / 33,2% / 16,6% / 16,6%
ответ: В потомстве можно ожидать АаВв(с.р.), Аавв(с.к.), АаВв(с.р.), Аавв(с.к.), ааВв(ч.р.), аавв(ч.к.).Соотношение указано в решение.