М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Нови4ок228
Нови4ок228
20.10.2022 21:16 •  Биология

питания животных примеры живлення)

👇
Ответ:
zswdfx
zswdfx
20.10.2022
Травоядные , хищники,  млекопитающие.
4,4(80 оценок)
Ответ:
kseniazaica
kseniazaica
20.10.2022
Травоядные, всеядные и животноядные (хищные)
4,8(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
milanabzhityants
milanabzhityants
20.10.2022
1.     Цитоплазма 

Внутренняя полужидкая среда мелкозернистой структуры. Содержит ядро и органоиды.

1. Обеспечивает взаимодействие ядра и органоидов.

2. Выполняет транспортную функцию.

2.     ЭПС

Система мембран в цитоплазме, образующая каналы и более крупные полости.

1. Осуществляет реакции, связанные с синтезом белков, углеводов, жиров.

переносу и  циркуляции питательных веществ в клетке.

3.     Рибосомы

Мельчайшие клеточные органоиды.

Осуществляет синтез белковых молекул, их сбору из аминокислот.

4.     Митохондрии

Имеют сферическую, нитевидную, овальную и др. формы. Внутри митохондрии находятся складки (дл. от 0,8 до 7 мк).

1. Обеспечивает клетку энергией. Энергия освобождается при распадении АТФ.

2. Синтез АТФ осуществляется ферментами на мембранах митохондрии.

5.     Хлоропласты

Имеет форму дисков, отграниченных от цитоплазмы двойной мембраной.

Используют световую энергию солнца и создают органические вещества из неорганических.

6.     Комплекс Гольджи

Состоит из крупных полостей и системы, отходящих от них трубочек, образующих сеть, от которой постоянно отделяются крупные и мелкие пузырьки.

Принимает продукты синтетической деятельности клетки и веществ, поступивших в клетку из внешней среды (белки, жиры, полисахариты).

7.     Лизосомы

Небольшие округлые тельца (диам. 1 мк)

Выполняют пищеварительную функцию.

8.     Клеточный центр

Состоит из двух маленьких телец – центриолей и центросферы – уплотненного участка цитоплазмы.

1. Играет важную роль при делении клеток.

2. Участвует в образовании веретена деления.

9.     Органоиды движения клеток

1. Реснички, жгутики имеют одинаковое ультратонкое строение.

2. Миофибриллы состоят из чередующихся темных и светлых участков.

3. Псевдоподии.

1. Выполняют функцию движения.

2. За счет их происходит сокращение мышц.

3. Передвижение за счет сокращения особого сократительного белка.
4,8(94 оценок)
Ответ:
Shaxrior
Shaxrior
20.10.2022

Поліплоїдія важлива для вчених, тому що вона виробляє репродуктивну ізоляцію майже за замовчуванням. Репродуктивна ізоляція є ключовою частиною визначення концепції біологічних видів. Оскільки для еволюції від молекули до людини потрібне збільшення інформації, еволюціоністи постулюють поліплоїдію як засіб для цього.

У цій та наступній статті буде розглянуто, чи є поліплоїдія шкідливою, будуть наведені приклади поліплоїдних організмів і пояснення поліплоїдії у біблійній парадигмі створення, оцінюючи, чи є вона життєздатним механізмом еволюції.

Оскільки відомо, що поліплоїдія поширена і ймовірно корисна, принаймні, для деяких видів рослин, ця перша стаття буде присвячена рослинам.

Вступ

Поліплоїдія, ймовірно, це іноземне слово незрозуміло для багатьох людей, але насправді це досить слово. Приставка poly означає «багато або кілька». Слово ploid приблизно перекладається як «складка».1 Таким чином, слово «поліплоїдія» означає «багато складок». Це ключовий елемент розуміння генетики і має сильні наслідки для будь-якої креаційної моделі.

На практиці поліплоїдія використовується щодо наявності додаткових наборів хромосом у геномі. Це не те ж саме, що трисомія. Нормальний людський фермент 46 хромосом (23 пари). У людей з синдромом Дауна є одна додаткова хромосома (непарна). Це збільшення однієї хромосоми називається трисомія, а не поліплоїдія. Поліплоїдія — це, принаймні, одна додаткова копія на кожній парній хромосомі в геномі. Це називається дублюванням цілого генома (a whole genome duplication WGD). Таким чином, теоретично поліплоїдна людина буде мати, принаймні, 69 хромосом (46 + 23).

Поліплоїдія виникає частиною розмноження, як правило, як репродуктивна помилка. При статевому розмноженні гамети обоє батьків зазвичай гаплоїдні, що містять тільки одну копію хромосом батька. Зазвичай ці гаплоїдні гамети об'єднуються, щоб зробити диплоїдне потомство, як і батьки. Проте, час від часу буде проводитися блукаюча диплоїдна гамета і об'єднуватися з гаплоїдною гаметою від другого з батьків. Якщо цей нащадок виживе, він буде триплоїдним, який має три копії своїх хромосом. Наявні дані свідчать про те, що створення нових поліплоїдних організмів визначається виключно репродуктивною помилкою. Підтримка поліплоїдії залежить від репродуктивного успіху нових поліплоїдних організмів.

Поліплоїдія, як причина видоутворення була відома в рослинах протягом дуже довгого часу. Ернст Майр, головний прихильник концепції біологічних видів, вважав поліплоїдію «одним з важливих механізмів видоутворення в рослинному царстві».2 Наступні автори погодилися з цим, написавши: «Поліплоїдне видоутворення є миттєвим, симпатичним і часто може включати вузькі місця в популяції».3 Згадані ними вузькі місця в популяції виникають через її невеликі розміри, наявні, коли вони виникають. Як правило, тільки дві або три особи будуть основою для поліплоїдного виду. Це призводить до того, що генетична мінливість у цих видів в цілому невелика, оскільки вони, ймовірно, лише частковогетерозиготні, за умови, що вони розмножуються статевим шляхом, що не завжди має місце у рослин. Можливо, це одна з причин того, що поліплоїдні види вимирають швидше, ніж їх диплоїдні аналоги.4

Поліплоїдні рослини

Поліплоїдія рослин добре відома і документально підтверджена протягом десятиліть. За деякими оцінками, понад 70% видів рослин є поліплоїдними, або були поліплоїдними.5 Хоча ці цифри, безсумнівно, високі, оскільки вони часто засновані на універсальному спільному предку рослин, в літературі існує консенсус щодо того, що поліплоїдія рослин є звичайним явищем. Ще одне консервативне дослідження показало, що від 25% до 30% квіткових рослин, або покритонасінних, є поліплоїдними.6 Це число, ймовірно, зменшиться в міру поліпшення молекулярних даних і отримання додаткової інформації про поліплоїдні рослини і про те, як вони виникають.7 В якості примітки, хоча вони не є рослинами, поліплоїдія також, ймовірно, досить поширена серед грибів.8

Незважаючи на таку поширеність, Майр розглядав поліплоїдію як проблематичну, а не пряму подію видоутворення: «Поліплоїди єскладною таксономічною проблемою. Автополіплоїд (певний нижче) може практично не відрізнятися в момент походження від батьківського диплоїда. Таку форму часто називають "поліплоїдною расою". Однак така "раса" репродуктивно ізольована від батьківського виду і, з біологічної точки зору, є хорошим видом».9 Це, мабуть, означає, що поліплоїдне видоутворення відбувається миттєво — ідея, запропонована і іншими пізнішими авторами.10 Однак, крім своєї генетики, ці нові види майже ідентичні своїм батьківським видам, що ускладнює визначення їх таксономії.

,

Объяснение:

4,6(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ