Відповідь:
Чорно́зем — тип ґрунту, що розвивається в умовах суббореального слабоаридного клімату з добре вираженою сезонною контрастністю під степовою і лучно-степовою рослинністю на пористих карбонатних породах — лесах і лесовидних суглинках. Чорноземи поширені переважно на платформних рівнинах, але зустрічаються також островами серед інших ґрунтів у міжгірських западинах, улоговинах і на слабоеродованих схилах гірських систем. Формування чорноземів зумовлено особливостями біологічного колообігу — великою кількістю хімічних елементів, які залучаються у щорічні процеси утворення і трансформації органічної речовини, надходженням основної маси органічних решток всередину ґрунту, активною участю в розкладанні рослинних решток бактерій, актиноміцетів, безхребетних[1].
Пояснення:
ответ:У разі пошкодження клітини запускають механізм запрограмованої загибелі в тому числі для того, щоб не допустити некротичного розвитку. Однак недавні дослідження показали, що існує інша непатологічна форма некрозу, яку також віднесли до ЗГК. Біологічне значення апоптозу
Як то так .
2 в .
генетично запрограмована загибель клітини, в якій провідну роль виконують внутрішньоклітинні механізми. Цей вид загибелі клітин є енергетично залежним й регульованим процесом. У разі апоптозу ядро й цитоплазма.
Дыхательная-трахея,носоглотка
пищеварительная-печень
выделительная-мочеточник
половая-яичники
опорно-двигательная-мускулатура,суставы
нервная-кора мозга
покровная-слизистые оболочки
эндокринная-гипофиз