М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rit2239
rit2239
15.04.2021 02:38 •  Биология

Устроен белок в организме человека? ?

👇
Ответ:
Санёк1616
Санёк1616
15.04.2021

Белки являются важнейшими химическими соединениями, без которых жизнедеятельность организма была бы невозможной. Из белков состоят ферменты, клетки органов, тканей. Они отвечают за обменные, транспортные и многие другие процессы, проходящие в человеческом теле. Белки не могут накапливаться «про запас», поэтому должны регулярно поступать в организм. Особенное значение они имеют для людей, занимающихся спортом, ведь белки регулируют двигательные функции организма, ответственны за состояние мышц, сухожилий, костей. Самая важная роль белков в организме заключается в том, что они участвуют в репликации молекул ДНК и РНК.

4,8(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anvasilovsckay
anvasilovsckay
15.04.2021

Вегетативна нервова система включає симпатичну і парасимпатичну.
Симпатична система має в спинному мозку одне вогнище. Її початком є нейрони бічних рогів спинного мозку з 1 – 2 -го грудного до 3 – 4 -го поперекових сегментів. Нейрити цих нейронів виходять зі спинного мозку по переднім корінцях і доходять до симпатичних вузлів, будучи передвузлових волокнами, складовими білі сполучні гілочки, що зв’язують спинний мозок з вузлами. З вузлів виходять нейрити розташованого в них нейрона. Ці нейрити є після вузловими волокнами, складовими сірі сполучні гілочки, що зв’язують вузли з усіма еферентних нервами.

До парасимпатичної системи належать:
1) вогнище в середньому мозку, з якого виходять парасимпатичні волокна окорухового нерва;
2) вогнище в довгастому мозку, з якого виходять парасимпатичні волокна лицьового (барабанна струна), язикоглоткового, блукаючого і під’язикового нервів, і
3) вогнище в крижовому відділі спинного мозку

4,4(96 оценок)
Ответ:
лиза2741
лиза2741
15.04.2021

особливості будови скелета у ссавців​

Особливості скелета. Скелет за багатьма ознаками подібний до скелетів інших хребетних тварин. Він поділяється на череп, хребет, скелет парних кінцівок. Череп складається з меншої, ніж у плазунів, кількості кісток: частина їх зростається між собою під час розвитку зародка. Мозкова коробка черепа розвинена краще, що пов’язано з великим об’ємом головного мозку. У хребті чітко виділено 5 відділів: шийний, грудний, поперековий, крижовий і хвостовий. У шийному відділі хребта завжди 7 хребців. В інших відділах хребта кількість хребців різна. Грудний відділ хребта та ребра утворюють грудну клітку. Усі хребці, за винятком крижових і більшості хвостових, сполучаються між собою рухомо. Крижові хребці та, у більшості випадків, 2 хвостових хребці зростаються, утворюючи єдину кістку — крижі. Пояс передніх кінцівок складається здебільшого з 2 пар кісток (лопаток і ключиць), тазовий — з 3 пар (сідничних, лобкових і клубових). Скелет кінцівок має типову для наземних тварин будову, але кількість пальців може бути різною (від 5 до 1).

4,8(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ