М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
oksana78shilki
oksana78shilki
01.07.2022 10:23 •  Биология

Посмотрите таблицу 1 и выпишите особенности кровеносной системы доказывающие принадлежность человека к млекопитающим животным укажите их функциональное значение

👇
Ответ:
ntisdeil2010
ntisdeil2010
01.07.2022
1.
наличие 4 камер сердца. более сложный сердечный цикл обеспечивает более четкую регулировку подачи крови в органы
2.
альвиолы в легких. они более быстрому снабжению крови кислородом, и более быстрым выделением углекислого газа
3.
полулунные клапана в венах предотвращают обратный ток крови в них, т.к. давление в венах равно 0
4,6(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MDL123
MDL123
01.07.2022

• Деревні рослини мають багаторічні здерев'янілі пагони з брунь­ками відновлення.

У дерев є лише один головний пагін — стовбур, живе десятки та навіть сотні ро­ків разом з рослиною.

У чагарників наявні кілька стовбу­рів, які поступово змінюють один одного (тривалість життя кож­ного стовбура у малини — два роки, у бузку — до 60 років), але, загалом, за рахунок заміни старих стовбурів новими вік рослин може сягати кількох сотень років.

Чагарнички - маленькі, до 50 см заввишки чагарники (чорниця, брусниця) з короткшою тривалістю життя.

• У напівдеревних рослин верхня частина надземних пагонів трав'яниста і щороку відмирає, а нижня частина здерев'яніла: вона залишається живою і несе бруньки відновлення. Тривалість життя напівдеревних рослин становить десятки, інколи — сотні років.

• У трав'янистих рослин надземна частина не здерев'яніла і що­річно після цвітіння та плодоношення відмирає. Багаторічні тра­ви зазвичай переживають зимовий період за до підземних видозмінених пагонів — кореневищ (пирій), бульб (ряст) або ци­булин (нарцис),завдяки ним ці трави можуть жити багато років. Трав'янисті рос­лини бувають однорічними, дворічними та багаторічними (три роки і більше).

Объяснение:

4,4(63 оценок)
Ответ:
hdblin530
hdblin530
01.07.2022

Рекомбінантна ДНК (recombinant DNA, rDNA) — молекула ДНК, отримана за до методів генетичної інженерії (молекулярне клонування). Молекула поєднує в собі генетичний матеріал, виділений з різних біологічних джерел, створюючи таким чином певну ДНК послідовність. Отримана таким чином векторна ДНК може реплікуватись у клітинах-хазяях. Векторами для рекомбінантної ДНК можуть бути плазміди, віруси, штучні хромосоми на основі дріжджових чи тваринних хромосомальних елементів. Існує велика кількість різних систем, що дозволяють здійснювати експресію привнесених генів. Окрім загальної назви «рекомбінантна ДНК», таку молекулу іноді називають химерною ДНК. В технології рекомбінантної ДНК загалом використовують паліндромну послідовність, котра після відповідних маніпуляціях має тупі та липкі кінці. За до технології рекомбінантної ДНК можливо привнести в геном одного організму певний ген, виділений з геному іншого організму, створюючи таким чином генетично модифікований організм. Технологія рекомбінантної ДНК і генетична рекомбінація є різними поняттями.

Объяснение:

4,5(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ