ответ:Ну во первых надо знать что такое Подразненя
Во вторых функцыи подразненя
Объяснение:
Подразники — це різноманітні фактори, які викликають відповідь організму.
За природою подразники розрізняють:
фізичні (температура, тиск, світло, звук, дотик, електричний струм та інші);
хімічні (речовини їжі, ліки, гормони, вітаміни, продукти обміну речовин, кислоти, луги тощо);
змішаної природи (зміна осмотичного тиску, зміна рН середовища).
За біологічною ознакою їх поділяють на:
адекватні — до дії яких орган пристосований, оскільки вони діють в природних умовах його існування (світло для ока, звук для вуха[1]);
неадекватні — до дії яких орган не пристосований, проте в природних умовах існування організму викликають реакцію-відповідь збудливих тканин при достатній силі і тривалості дії.
Наприклад, сильне слиновиділення відбувається у відповідь на подразнення кислотою смакових рецепторів ротової порожнини. Тут кислота є адекватним подразником рецептора. Натомість сітківка ока реагує на дотик, тиск, електричні подразники, які є неадекватними для цього рецептора.
В большинстве источников считается, что колючки кактуса- видоизмененные листья. В качестве док-ва приводят хлорофилл, имеющийся внутри колючки на определенном этапе их развития. Но все же правильнее считать, что колючки - это видоизмененные почечные чешуйки.
Видоизмененными листьями являются узкие игольчатые хвоинки лиственницы, сосны, ели, т.е. хвоя - это видоизмененные листья. Хвоинки пережить зиму, т.к. достаточно прочны. Восковая кожица не дает хвоинкам пересохнуть. Хвоинки и зимой обеспечивают дерево необходимым количеством пищи.