Объяснение:
Виды искусства списком
Архитектура;
Архитектура – это монументальный вид искусства, целью которого является возведение зданий, которые используются для жизни и деятельности человека (жилые дома, школы, офисы и т.д.). Также здания часто служат для удовлетворения духовных потребностей людей (храмы, мечети, костелы, здания театров, кинотеатров и т.д.)
Изобразительное искусство;
Изобразительное искусство имеет предметную форму, которая остается неизменной во времени и пространстве. Это живопись, скульптура, графика.
Декоративно-прикладное искусство;
К этому виду искусства относятся изделия, которые выполнены из подручных материалов. Это могут быть изделия из глины, из дерева, из камня и т.д. Также к видам прикладного искусства можно отнести вышивание нитками и бисером, кружевоплетение, роспись на ткани, миниатюрная живопись на папье-маше.
Литература;
Литература – это вид искусства, сотворенный словом. В свою очередь, литература делится на различные жанры: лирика, драма, эпос, эпопея, новелла, повесть, рассказ, роман, , поэма.
Музыкальное искусство;
Это искусство, сотворенное звуком. Основные элементы и выразительные средства музыки – лад, ритм, метр, темп, громкостная динамика, тембр, мелодия, гармония, полифония, инструментовка.
Хореографическое искусство;
Хореография всегда взаимодействует с музыкой. Танец – это вид искусства, материалом для которого служат различные позы и движения человеческого тела.
Театральное искусство;
Основой театрального искусства является драматургия. В спектакле объединяются усилия драматурга, режиссера, актеров, композитора, хореографа. Спектакли отличает жанровое разнообразие: драма, комедия, трагедия, мюзикл и т.д.
Фотоискусство;
Одно из самых молодых видов искусства. Искусство фотографии – это взаимодействие творческого и технологического процессов.
Киноискусство.
Кинематограф – это воспроизведение на экране снятых на пленку движущихся изображений.
“Фах” образ Джорджа Плейтена
Джордж Плейтен був звичайним землянином, але вже з дитинства він виявляв інтерес до навчання, учився думати. З дитинства усі помічали в ньому неабиякі здібності та кмітливий розум. У період між Днем Читання та Днем Освіти (від восьми до вісімнадцяти років) він потайки читав літературу, щоб більше знати про свій майбутній фах, адже був переконаний, що принесе користь, отримавши звання дипломованого програміста.
У вісімнадцять років на Джорджа Плейтена та його однолітків чекав так званий День Освіти. Джорджа відправили на постійне проживання до Інтернату. Опинившись у цьому місці, Джордж був розлючений, оскільки вважав, що потрапив сюди помилково. Пробувши рік в Інтернаті, Джордж наважився на втечу. На перший погляд, здавалося, що його тут ніхто не тримав: відсутні перешкоди, не було охоронців тощо. Сусід Джорджа по кімнаті — Омейні — не радив йому це робити, однак юнака неможна було зупинити. Він купив квиток на літак до Сан-Франциско на День Олімпіади. Серед списку учасників цієї Олімпіади молодий невдаха помітив ім’я свого приятеля Арманда Тревіліана. Той так і не став переможцем, утратив надію потрапити на Новію, планету класу А.
Джордж шукав зустрічі із Армандом. Між ними виникла суперечка, і це загрожувало Джоржу ув’язненням. Врятував його сивий чоловік, присутність якого юнак помітив давно. Той чоловік, Інженеску, на прохання свого нового знайомого влаштував йому відеорозмову з представниками Новії.
Це кульмінаційний момент у житті героя. Плейтен намагався їх переконати в доцільності використання методів освіти минулого, які мали базуватися на поступовому і ґрунтовному оволодінні знаннями без застосування стрічок освіти. У цей момент народився не лише Плейтен-учений, а Плейтен-мислитель, філософ, творець майбутнього. Він довів, що не лише самотужки опанував свій фах, а здатний мислити глобально, з перспективою. Однак у новіан постало запитання, наскільки тривалими будуть ці методи і чи не трапиться так, що отримані знання запізняться в часі. Розчарований Джордж відчув потребу довести свою справу до кінця.
Однак йому вкололи заспокійливе, і незабаром він знову опинився в Інтернаті. Омейні розповів йому, що за ним стежили. Виявилося, він повинен був знаходитися під особливим наглядом, оскільки був найбільшою цінністю своєї планети. Таких, як він, небагато, саме тому їх оберігали, вміщуючи до непрестижних інтернатів. Їхнє призначення — впроваджувати в життя нові ідеї для поліпшення рівня освіти і загалом рівня життя.
Отже, завдяки своїм креативному розумові, наполегливості, прагненню до самоосвіти головний герой досяг мети й опинився на найвищому суспільному щаблі.