1.ні
2.Джерело усе що породжує вогонь іскра, відкритий вогонь. Кисень газ, що мистиця у повітрі. Горючий матеріал дерево, папір
3.сірник, бенгальський вогонь, сигарета, несправний електроприлад, лупа то що
4.I етап пожежі — перетворення загоряння в пожежу, тривалість — 1-3 хв. II етап пожежі — зростання зони горіння —5-6 хв.
5.Більшість пожеж, спричинених курінням, пов'язана з курінням у нетверезому стані у ліжку. Всі випадки пожеж від куріння у ліжку схожі між собою: п'яна людина, яка палить, засинає, цигарка падає і від неї спочатку загоряється постіль, а потім меблі та інші речі у помешканні.
6.У разі виникнення пожежі в квартирі, розташованій на верхніх поверхах, вихід через вікно загрожує інший небезпекою - можна просто розбитися. Тому виходьте на балкон і щільно закривайте двері, щоб туди не міг проникнути дим і вогонь. Якщо балкона немає - піднімайтеся на підвіконня і кличте на до
7.не панікуйте та не приймайте поспішних, необдуманих рішень;
не тікайте від полум'я, що швидко наближається у протилежний від вогню бік, а долайте крайку вогню проти вітру, закривши голову і обличчя одягом
8.Невелике загоряння можна спробувати загасити підручними засобами, якщо в будинку немає вогнегасника: крім води, яку необхідно в щось набирати, підійде мокра тканина (простирадла, рушник), щільне ковдру, підійдуть також пісок, земля, якщо вони є в будинку.
9.виймають вилку електрошнура з розетки, і якщо горіння не припинилося, то осередок заливають водою, або накривають змоченою ковдрою. Під час застосування води слід намагатися, щоб вона не потрапила на нагрітий кінескоп.
10.Пересувний вогнегасник - вогнегасник, змонтований на колесах чи візку, придатний для переміщення та застосування людиною. Маса спорядженого пересувного вогнегасника не перевищує 450 кг.
11.тільки в пожарный частині
1) хз 2) по какой класс?