М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

На рис. приведена траектория движения материальной точки из начального положения А в конечное положение С. Найти проекции перемещения

👇
Ответ:
prus3109Серж
prus3109Серж
23.10.2022

ответ к заданию по физике
 На рис. приведена траектория движения материальной

4,5(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
esavinova66
esavinova66
23.10.2022

Объяснение:

Гумані́зм епо́хи Відро́дження, Ренеса́нсний гуманізм, також класи́чний гуманізм — європейський інтелектуальний рух, що є одним з визначальних компонентів Ренесансу як історичної й культурної епохи, основною ідеєю якого було поліпшення людської природи через вивчення античної літератури.

Виник у Флоренції в середині XIV століття, існував до середини XVI століття; з кінця XV століття поширився на Німеччину, Францію, Нідерланди, Англію, і меншою мірою на Австрію, Швейцарію, Іспанію, Португалію, Польщу, Моравію, Богемію, Угорщину, Хорватію та інші країни.

Зародження гуманізму пов'язують з іменем поета й мислителя Франческо Петрарки (1304–1374). Гуманізм був насамперед тницьким рухом, що надавав першочергового значення літературі. Гуманістична освіта, на думку гуманістів, мала сприяти всебічному розвиткові особистості: знання мали поєднуватися з чеснотами, правдивий зміст з довершеною мовною формою, тож центральну роль в гуманістичній освіті мали відігравати літературознавство й мовознавство.

Важливою ознакою гуманізму епохи Відродження було відчуття приналежності до справді нової епохи, потреба відмежуватися від минулих століть. Це минуле, яке у той час почали називати Середньовіччям, відкидалося представниками гуманізму, як меншовартісне у порівнянні з античною епохою, яку гуманісти сприймали за взірець і бажану норму для всіх сфер людської діяльності. Чи не найголовнішою метою гуманістів було відродження прямого культурного зв'язку з античністю. Звідси випливала вимога до орієнтації на автентичні античні джерела, що знайшла своє лаконічне визначення в латинському вислові ad fontes (тобто «до джерел»).

Зміст

4,5(58 оценок)
Ответ:
lilli393
lilli393
23.10.2022
Время идет (летит, тянется, остановилось) — жизнь продолжается, жизнь пролетает очень быстро, длительное ожидание чего-либо, невыносимо долгое ожидание чего-либо. Время  покажет (будет результат, ожидать результат, надеяться на лучшее). Время не ждет.(мало времени, надо торопиться, время нельзя остановить). До поры до времени (на некоторый срок, недолго, до определенного момента). Выиграть время (иметь в запасе некоторое время, опередить в чем-либо, дождаться удобного момента).
3. Заранее подготовившись к походу, можно выиграть время и отдохнуть перед стартом. Все тайное бывает тайным только до поры до времени. Как летит время, а ведь, казалось, только вчера были первоклассниками. Кто станет золотым медалистом, время покажет, а пока надо усиленно заниматься. Надо заканчивать репетицию концерта, время не ждет — через час выступление.
4,8(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ