Меркурій. Перша планета від сонця, знаменна не тільки тим, що це найближча планета до Сонця, але ще це найменша планета нашої Сонячної системи. також вона одна з небагатьох планет які можна ігати у нічному небі неозброєним оком.
Венера – друга по відстані від Сонця і найближча до землі планета Сонячної системи. Венера відноситься до планет земної групи і названа на честь давньоримської богині кохання та краси. Венера не має природних супутників. Має щільну атмосферу.
Земля – це третя за віддаленістю від Сонця планета. Земля має один природний супутник – Місяць, а також безліч штучних, найбільший з яких – Міжнародна космічна станція.
Марс - четверта планета від Сонця і остання з планет земної групи. Як і інші планети в Сонячній системі (крім Землі)При цьому Марс є другою найменшою планетою в Сонячній системі після Меркурія.
Юпітер - найбільша планета Сонячної системи. Ця планета п'ята за віддаленістю від Сонця. Юпітер відноситься до газових гігантів і названий на честь верховного давньоримського бога, аналога давньогрецького Зевса.
Сатурн – друга за розміром планета у Сонячній системі.шоста планета від Сонця та друга за розмірами у Сонячній системі також це газовий гігант. володіє у тому чи іншому вигляді кільцями( яскраві та масивні є тільки у Сатурна)
Уран - сьома планета в Сонячній системі і третій газовий (після Юпітера і Сатурна) гігант. Планета є третьою за величиною та четвертою за масою. Має колекцію супутників та кільцеву систему.
Нептун – четверта за розміром планета у Сонячній системі та третя за масою.восьма та найдальша планета Сонячної системи.Планету було названо на честь римського бога морів.
Ввозили:
Важнейшую частью импорта составляли олово, ртуть, свинец для ружейных пуль и сетей, железо в полосах, стремена из Бахчисарая и Ак-Мечети (Симферополь), удила, луки, наборы подков с гвоздями, крымские ножи, обрезки кож для ружейных чехлов, мелочные железные и медные товары, а также готовые ружейные.
Вывозили:
К частьям экспорта относились мёд, воск, сыромятные кожи, куньи, лисьи, волчьи, медвежьи и овечьи шкуры (общим количеством более 750 тысяч штук в г од). Большую часть составляли овечьи шкуры.