Владивосток. В заливе Петра Великого расположен единственный в России морской заповедник. В городе действуют три театра: драмы, юного зрителя и кукол. Музеи: краеведческий, военно-исторический, Тихоокеанского флота с двумя филиалами (кораблем-музеем «Красный вымпел» и подводной лодкой С-56), картинная галерея, дом-музей В.К. Арсеньева, ботанический сад РАН. Памятник на Морском кладбище на могилах матросов легендарного крейсера «Варяг». Окрестности города представляют собой Владивостокскую курортную зону (Тихоокеанское взморье), включающую курорт Садгород и ряд климатических курортных местностей. Здесь расположен Всероссийский детский лагерь «Океан».
Как объект туризма рассматривается и современный порт Находка. Интерес представляют этнографические особенности быта малых народностей района.
Хабаровск. В городе действую три театра, несколько музеев: краеведческий, художественный, дендрарий, планетарий. В городе действуют экскурсионные маршруты по р. Амур.
Петропавловск-Камчатский. Город знаменит самой большой в России морской бухтой. Из города направляются экскурсии в Долину Гейзеров.
В 1941 г. открыли долину Гейзеров. Всего в 20 км от Кроноцкого залива. Научный сотрудник Кроноцкого заповедника Т.И. Устинова, исследуя русло горной речушки Шумной, однажды обратила внимание, что температура воды в ней выше, чем в соседних речках. Она поднялась в верховья реки и обнаружила гейзер (Первенец). Когда замерили температуру в реке, пересекающей долину, а это было зимой, то термометр показал +28 градусов.
Етап 1. Відразу зафіксувати акт залиття квартири. Це можна зробити шляхом детальної фото- чи відеозйомки. Етап 2. Документально зафіксувати факт затоплення квартири. При виникненні такої ситуації необхідно відразу ж звернутися в ЖЕК (чи створене ОСББ) для перекриття подачі води та оформлення акту. Акт затоплення квартири є основним підтвердженням та доказом залиття Вашої квартири. Для цього потрібно відразу звернутися з заявою в довільній формі до обслуговуючої організації про складення Акту про залиття квартири. Даний Акт оформляється відповідно до затвердженої форми. В Акті вказуються дата події, перелік пошкоджень, нанесених залиттям квартири та речам, які знаходяться в ній. Акт підписується членами відповідної комісії та з його змістом мають бути ознайомлені мешканці квартир, які мають відношення до цієї події. Етап 3. Встановлення розміру шкоди, завданої залиттям квартири. Для оцінки збитків затоплення квартири краще провести оцінку збитків та отримати експертний висновок вартості майнової шкоди, який у разі звернення до суду буде підтверджувати понесені Вами збитки та визначати їх розмір. Так, згідно з ч. 1 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України висновок експерта для суду не має заздалегідь встановленої сили і оцінюється судом разом із іншими доказами. Правила виконання дослідження чітко регламентовані в «Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень».