Тому як збирають кукіль і вогнем спалюють, так буде і в кінці віку. Пошле Син Людський янголів Своїх, і зберуть з Царства Його усіх грішників і беззаконників, і вкинуть їх у піч вогненну, там буде плач і скрегіт зубів. А праведники засяють, як сонце, у Царстві Отця їхнього (в Царстві вічного і блаженного життя).
Як часто, дивлячись на обурливі вчинки аморальних, злих людей, ми запитуємо: «Господи! Чому Ти не караєш тепер злих людей? Навіщо Ти даєш їм можливість користуватися усіма благами світу? Навіщо вони утискують, гноблять добрих?»
На всі ці питання в цій притчі дано відповідь: залиште рости разом і те й інше до жнив — до дня Страшного Суду. Така воля Божа. Тому що Господь дав людині образ і подобу Свою — вільну волю. Зло виникло у світі з вини творіння — диявола, який постійно і хитро сіє зло у світі — поширює серед людей невір'я і всілякі беззаконня.
Вільним вибором добра і відхиленням зла людина звеличує Бога, славить Його й удосконалюється сама, а терплячи страждання від злих, отримує від Бога найвищу нагороду у Царстві Небесному.
Объяснение:
Для французского сада, или как его еще называют регулярного, характерна строгая геометричность, единая ось (или оси) цельной композиции. ... Определенные перепады ... Вход в сад стараются расположить в самой низкой точке, а в самой высокой - обзорную площадку.
Полной противоположностью французскому саду является английский, второе название которого пейзажный. Его особенность в имитации дикорастущего, наполненного пространством, ансамбля. Будь то дорожки или клумбы, они имеют неровные границы, и со стороны кажется, будто им дали полную свободу.
Предложения связаны по смыслу. Это текст