ответ:
объяснение:
1. кормление 2-3 раза в день.
2. уборка кормушек, проветривание – 1 раз в день.
3. замена подстилки (опилки, сено) – 1 раз в 3 дня.
4. генеральная уборка клетки – 1 раз в неделю.
5. профилактический осмотр – 1 раз в 3 дня.
6. расчесывание шерсти – 1 раз в 2-3 дня.
7. подрезание ногтей – 1-2 раза в год.
кормление:
обязательно в клетке должно находится сено в неограниченном количестве. сено может служить в качестве подстилки. летом сено заменяют травой. но переводить свинку на сено надо постепенно.
обязательно зверьку ежедневно овощи и фрукты: морковь, яблоки, салат, летние огурцы и помидоры. в небольшом количестве капусту, свеклу, груши.
необходимо давать зерновой корм (можно уже готовые зерносмеси для морских свинок отечественных и зарубежных фирм) .
морская свинка никогда не должна голодать. в качестве зеленого корма можно предложить ботву свеклы, моркови, культурного горошка и бобов. полезны ветки фруктовых деревьев: яблони и груши. можно давать ветки березы и осины. начиная с весны и до поздней осени необходимо давать траву: осоку, осот, клевер, одуванчики, крапиву, мышиный горошек, полевое разнотравье.
должен быть постоянный доступ к чистой питьевой воде. молоком воду заменять нельзя. нельзя давать: мясо, рыбу, птицу, сладкое, соленое, жареное, острое, копченое, кондитерские изделия и молочные продукты.
Объяснение:
Без сумнівів, м’ясо можна назвати справжнім джерелом білка. Для організму це органічна речовина надзвичайно важливо, і найлегший б його отримати – вживати м’ясні продукти. Однак варто зазначити, що кожен окремо взятий організм має різну потребу в білку. І всупереч широко поширеним помилкам щодо білка і м’яса, ви повинні розуміти, що існують продукти, які містять таку ж кількість даної речовини. Наприклад, киноа. Цікаво, що деякі його сорти містять більше 20% білка. І питання навіть не в тому, чи будете ви їсти його кожен день, чи ні. Адже спочатку ви відповісте собі на питання про те, що це за продукт, далі дізнаєтеся, що киноа виростає в основному на схилах Анд в Південній Америці. Тому замінити м’ясо цим продуктом буде складно, в разі, якщо ви не місцевий житель.
Менше поживних речовин
Крім білка, в м’ясі міститься також велика кількість інших поживних речовин, і якщо ви перестаєте його їсти, то заповнити їх запас найчастіше буває дуже важко. Одними з таких речовин є залізо і вітаміни групи В. Але є хороша новина – існують спеціальні вітамінні комплекси і штучні добавки. Фахівці радять вживати їх при анти-м’ясному харчуванні.