Как-то раз,в одной деревушке,жили два лучших друга.Один Петя а другой Андрей.Одного солнечного дня, Андрей и Петя пошли в парк. Там сидела одна старушка- звали ее Лида. Старушка , где-то 69 лет примерно.Лучшие друзья,играли в футбол.И тут старушка попросила мальчишек донести покупки - яблоки, молоко,колбасу, лук.А пакеты тяжёлые для старушки.Андрей охотно согласился,и пошел а Петя лишь сказал- я ещё поиграю,а ты иди.Когда Андрей донести покупки, бабуля отблагодарила его двумя конфетами.Потом Андрей всегда соглашался,и Андрей давал на хранение конфеты Пете,а Петя всегда съедал его конфеты . Андрей всегда спрашивал- Петя,ты не видел мои конфеты? На что Петя отвечал-Нет,друг не видел .Потом Андрей однажды отдал свою конфету Пете,и сказал- держи,я специально для тебя хранил. И тут у Пети совесть заговорила!Он понял,что нельзя так делать,и следующим днём подарил ему все конфеты,которые всегда съедал,так они старушке и были счастливы!
Объяснение:
Великі очі і нереальні пропорції тіла дійсно майже в будь-якому аніме присутні, але нічого особливо дивного в цьому немає. Ми ж не обурюємося, що в кіно нам показують красивих чоловіків і жінок різного віку і положень, а в метро і магазинах нас оточують люди звичайні, з далеко не ідеальною зовнішністю? Японці теж використовують естетично приємні образи, тільки і всього. Що стосується аудиторії, то віковий склад її залежить від жанру: є аніме дитяче (до речі, дуже небагато), є підліткове, є для юнацтва та студентів, є і для дорослих (і не завжди це горезвісний хентай). Щоб побачити, в чому різ ниця між аніме і мультиком, треба для початку визначитися з термінологією.
Мультиплікація – звичне для носіїв російської мови назва анімації, звідси і вид відеопродукції – мультфільм. Спочатку цей термін описував технологію покадровой відтворення на плівці, а зараз у нас так називають будь-який анімаційний фільм.
Аніме – мальовані анімаційні фільми, створені японцями для японців (згодом можуть бути адаптованими для аудиторії інших країн). Відповідно, з технічної точки зору це точно такі ж мультфільми, що і «Їжачок в тумані», «Ну, постривай!» Або «Корпорація монстрів». В окрему категорію їх виділяють через низку яскравих особливостей, в яких ми і постараємося розібратися.
хлебцами