На русский переведи а то не понятно
Объяснение:
Відомо, що сюжети багатьох байок виникли ще в давнину, але байкарі різних країн використовують їх для написання нових творів. Як виникає новий твір на основі відомого сюжету, спробуємо дослідити це на прикладі байок Езопа і Крилова.
Езоп — легендарний поет, якого вважають засновником жанру байки. Байки Езопа прозові, оповідні, лаконічні. Головна увага приділяється сутичці між носіями певних рис або різних життєвих позицій. У байці "Вовк та ягня" характери персонажів чітко визначені: Ягня уособлює беззахисність, Вовк — силу. Мораль випливає з самої оповіді: справедливий захист не має сили для тих, хто заповзявся чинити кривду.
На відміну від Езопа, Крилов помістив мораль своєї байки на початку, але розвиток подій у байці не сприймається як проста ілюстрація моралі "У сильного безсилий винен завсігди...".
У Крилова вовк стає втіленням невблаганної злої сили, жорстокості і свавілля, а розвиток сюжету на наших очах розкриває механізм дії цієї жорстокої сили. Читачі стають ніби свідками усього, що відбувається з героями.
На початку байки Ягня не лякається Вовка, адже воно нікому нічим не шкодить і не порушує встановлених правил. Безглузді звинувачення, які висуває Вовк, Ягня з легкістю спростовує. У відповідях Ягняти відчувається почуття власної гідності. На якусь мить читачам навіть здається, що то Ягня загнало Вовка у глухий кут, бо хижак не має більше аргументів для звинувачення. Але з цього зовсім не випливає, що після зустрічі з Вовком Ягня залишиться неушкодженим. Якраз навпаки. Кожна гідна відповідь Ягняти ще більше дратує Вовка. Нарешті свавільному хижакові набридає вишукувати уявні провини своєї жертви і він показує свою сутність. Останні слова байки: "Сказав — і в темний ліс Вовк поволік Ягня" — водночас очікувані і несподівані. Читач від самого початку знав, що так мало статися, але гаючи за розвитком подій, сподівався, що Ягня таки доведе свою невинність.
Я-старый и мудрый Учебник,я многое повидал на своем веку.За всю свою жизнь я успел познакомиться со многими ребятами.Общение с ними оставилово мне или теплые воспоминания,или неприятные отметины.
Например,когда я жил у Нади,мне всегда было уютно и хорошо,потаму что она редко доставала меня с полки,еще реже-раскрывала.Мои странички тогда были чистыми и белыми,а обложка -яркой и цветной.
Но вот я по-наследству перешел к ее младшему брату Вовке и моя жизнь резко изменилась.Вовочка любил читать параграфы с конца учебника,много фантазировал,а фантазии свои преображал в рисунки.Все мои странички покрылись замысловатыми каракулями и рожицами.
Вовочка всегда брал меня в школу.Я мог ему пригодиться в самых неожиданных ситуациях.Иногда,прямо на уроке, он вырывал из меня страничку и мастерил самолетик.А один раз,страшно сказать,мной играли в футбол.
Сейчас я тихо лежу, заброшенный на антрессоль,жду дальнейшей судьбы.Может быть меня сдадут в макулатуру и тогда я обрету новую жизнь.
1.Білорусія (або як її воліють називати самі білоруси — Білорусь) — європейська країна, яка знаходиться на сході Європи і колись входила до складу СРСР. Білорусь межує з Росією, Україною, Литвою, Латвією і Польщею.
2. Територія Білорусі – 207 тисяч кв. км. 84 країна за розміром у світі і, всупереч загальній думці, це далеко не найменша країна в Європі, а досить середня. На її території разом помістяться Бельгія, Голландія, Швейцарія та Угорщина.
3. Населення Білорусі – трохи менше 10 мільйонів чоловік, що відповідає 93 місцем у світі. Щільність населення досить низька. Цікавий факт, що вище перераховані країни, які можуть поміститися на території Білорусі, мають загальне населення 46300 000 чоловік
Вот на русском кому надо)
1.Билорусия (или как ее предпочитают называть сами белорусы - Беларусь) - европейская страна, которая находится на востоке Европы и прежде входила в состав СССР. Беларусь граничит с Россией, Украиной, Литвой, Латвией и Польшей.
2. Территория Беларуси - 207 000 кв. км. 84 страна по величине в мире и, вопреки общему мнению, это далеко не самая маленькая страна в Европе, а достаточно средняя. На ее территории вместе поместятся Бельгия, Голландия, Швейцария и Венгрия.
3. Население Беларуси - чуть меньше 10000000 человек, что соответствует 93 месту в мире. Плотность населения достаточно низкая. Интересный факт, что вышеперечисленные страны, которые могут поместиться на территории Беларуси, имеют общее население 46300 000 человек