ответ:
мій улюблений міфологічний герой
я прочитала багато міфів, і грецька міфологія полонила мене своїм оптимізмом, красою, благородством. прометей, ахілл, геракакл, деметра, персефона, дедал, ікар та багато інших героїв надовго залишаються в пам'яті. та найбільше мені сподобався орфей.
він був дивовижним співаком. орфей «співав так, що зачаровував навіть диких звірів, а дерева і скелі підступали ближче послухати той спів». замовкали тоді галасливі птахи, вщухали буйні вітри, морські хвилі лагідно лягали на берег. і вся природа завмирала, слухаючи божественного співця. музика і спів орфея аргонавтам здолати труднощі їхнього походу за золотим руном.
орфей зазнав романтичного кохання до евридики. та не судилося їм щастя. евридика померла від укусу змії. а орфей тяжко переживав її смерть. він самотньо сидів на березі моря, і його спів бринів, як плач.
не витримуючи розлуки з коханою, орфей вирішив спуститися у царство мертвих і вивести звідти евридику. він звернувся з проханням до бога підземного царства аїда. у його словах було скільки щирості, туги, палкого кохання, що аїд змилосердився і відпустив евридику.
щасливий, він повертався на землю. та все ж не зміг уберегти кохану. під час подорожі на землю, турбуючись про евридику, орфей озирнувся і через це навіки її втратив.
до кінця своїх днів орфей тужив за евридикою, залишившись їй вірним.
мене привабив цей герой своїм великим талантом і надзвичайною вірністю у коханні.
як згадка про дивовижний талант орфея на небі палає сузір'я ліри. а про його вірну любов люди розпові легенди ось уже багато століть.
объяснение:
Каждому человеку, на пороге взросления, предстоит сделать выбор, чему посвятить свою жизнь. Все мы стремимся создать для себя и своих близких комфортные условия существования и повысить свой социальный статус. Поэтому выбор в пользу карьеры понятен и логичен, но главное уметь вовремя остановиться и понять, богатство может не принести желаемого счастья. Чтобы получать от жизни удовольствие и чувствовать себя гармонично(,) нужно не забывать о семье, найти время для хобби, путешествовать, наслаждаться жизнью и развлекаться. Если следовать этим простым правилам, то чувство баланса и удовлетворённость жизнью гарантирована.
Стенки носовой полости образованы костями черепа: решетчатой, лобной, слезной, клиновидной, носовыми, небными и верхнечелюстными. Полость носа от ротовой полости отграничена твердым и мягким небом.
Наружный нос является передней частью носовой полости, а парные отверстия сзади соединяют ее с полостью глотки.
Носовая полость разделена на две половины, каждая их которых имеет пять стенок: нижнюю, верхнюю, медиальную, латеральную и заднюю. Половинки полости не совсем симметричные, поскольку перегородка между ними, как правило, слегка отклонена в сторону.
Слизистая носа выполняет защитную функцию, связывая и выводя из организма болезнетворные бактерии и посторонние частицы.