М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nogtev70
nogtev70
11.03.2022 04:31 •  Другие предметы

Какие преимущества спринтерского бега 1)Идёт тренировка скоростной выносливости 2)
Мощнейший выброс адреналина после прохождения дистанции
3)Происходит стимуляция для работы сердца

👇
Ответ:
sokolovamoroz
sokolovamoroz
11.03.2022

ответ 3) Происходит стимуляция для работы сердца

4,4(52 оценок)
Ответ:
Falzy
Falzy
11.03.2022

ответ: Идёт тренировка скоростной выносливости ответ 1

Объяснение:

4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Емина
Емина
11.03.2022

У наш час доволі часто можна почути заклик до підняття національної самосвідомості, до виховання справжнього громадянина. Ці твердження є складовими таких понять, як духовність, духовні орієнтири, духовні цінності. Якщо країна виховуватиме духовну особистість, дбатиме про те, щоб змалечку діти отримували правильні духовні орієнтири, то вона отримує сильну, свідому молодь, яка буде чітко себе позиціонувати громадянином, який шанує свою країну, свою рідну місцевість, своїх батьків і традиції.

Духовні орієнтири можна формувати на кожному уроці в школі, на кожній виховній годині, та саме на уроках літератури є можливість якнайглибше вразити душу дитини, показати їй усю красу культури, слова, сформувати такі духовні риси характеру, як відвагу, честь, повагу, любов, мужність на прикладі літературних героїв.

Література в школі повинна формувати не просто освічену людину, яка має свої переконання, є патріотом, є людиною розумною. Література повинна формувати особистість, здатну жити в оновленому суспільстві за законами гуманізму. Виховний вплив у літературі ми можемо простежити лише тоді, коли літературний твір може бути осмислений читачем, коли почуття й переживання героя стануть переживанням учнів. Аналіз твору має сприяти опануванню учнем духовних орієнтирів творчості письменників – критеріїв моральної та естетичної оцінки подій, явищ і людських стосунків. На уроках літератури у вчителя є найбільше можливостей розглянути ті питання, які стосуються духовності та безпосередньо формування її у дитини. Більше того, учитель має можливість впливати на дитину непомітно, не нав’язуючи їй певний погляд, а формувати в школяра власний за до прикладів з літератури.

Отже, найбільш сприятливим для формування духовного світу учня є урок літератури. Адже він включає в себе можливість на прикладі життєпису автора та дій головного героя показати позитивні або ж негативні якості особистості, тим самим правильно сформувати духовні цінності. Варто пам’ятати, що в старшій школі формування духовних орієнтирів проходить інакше, ніж в основній. Сам процес усвідомлення цінностей відбувається лише у випадку повного розуміння духовності. Тому вчитель літератури повинен доторкнутися до душі та розуму старшокласників, підбирати твори для вивчення, наповнені духовними цінностями.

4,5(78 оценок)
Ответ:
HELPPP11
HELPPP11
11.03.2022
Словообразовательный тип – это формула строения производных слов. К одному словообразовательному типу относятся производные слова, характеризующиеся общностью следующих трёх элементов: 1) части речи производящей основы; 2) словообразовательного форманта; 3) словообразовательного значения.
Например, имена существительные тракторист, гитарист, баянист и т. п. относятся к одному и тому же словообразовательному типу, так как они: 1) образованы от основ имён существительных (трактор/, гитар/а, баян/); 2) имеют общий словообразовательный формант – суффикс -ист-; 3) имеют одинаковое словообразовательное значение.
4,7(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ