М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Danilos01
Danilos01
09.05.2023 12:59 •  Другие предметы

Культура, що розвивалась на теренах України за доби мідного віку, і мала відчутний вплив на орнаментальну мову автентичного українського декоративно-прикладного мистецтва? А) культура древніх скіфів,
Б) трипільська культура,
В) культура тюркомовних кочових племен.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
shedis2004
shedis2004
09.05.2023

Объяснение:

1.Шов «вперед иголку», или сметочный

Сметочный косой шов

Шов «ручная строчка»

Потайной шов

Крестообразный шов «козлик»

2.Такое соединение называется стежком.

3.работа с кабелями под напряжением без соблюдения норм техники безопасности; некачественное заземление электроустановок; отсутствие ограждения у оборудования, находящегося под напряжением; проведение электромонтажных работ без использования средств защиты; непосредственный контакт с проводами, где повреждена или отсутствует изоляция; неисправность проводки, что может привести не только к поражению током, но и возгоранию; если используются для оборудования высокой мощности «слабые» соединительные провода, не выдерживающие его силу тока; повышенная влажность в местах выполнения сварочных работ и др.

4,6(63 оценок)
Ответ:
Кети20060106
Кети20060106
09.05.2023

Микола Гоголь показав російському суспільству ще не відкриту раніше Україну — край, що має свою національну міфологію, фольклор, традиції та звичаї. Він утверджував тим самим культурну самобутність України, яка хоча й називалася тоді Малоросією й входила до складу Російської імперії, проте мала свою неповторність. «Ніч перед Різдвом» написана на підставі спогадів письменника про святкування великого християнського свята на його батьківщині. Нерідко він і сам був серед колядників, брав участь у веселому різдвяному дійстві. Як людина віруюча, автор відобразив у творі незриму присутність нечистої сили та її боротьбу задушу людини. Проте людина, яка має в душі Бога, завжди поборе диявола (чорта).

Останній день перед Різдвом минув. Настала ясна зимова ніч. Виглянули зорі. Місяць1 величаво піднявся в небо посвітити добрим людям і всьому світу, щоб усім було весело колядувати2 й славити Христа. Морозило сильніше, ніж зранку; зате було так тихо, що скрип морозу під чобітьми чувся за півверсти. Ще жодний гурт парубків не показувався під вікнами хат; тільки один місяць крадькома заглядав у вікна, ніби виманюючи дівчат, що наряджалися та чепурилися, швидше вибігти на рипучий сніг. Раптом із комина однієї з хат заклубочився дим і поплив хмаркою по небу, а разом із димом вилетіла й відьма верхи на мітлі. (...)

Объяснение:

Может это правильно, хз. Что-то можно взять

4,8(44 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ