М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Eddyp
Eddyp
05.12.2022 21:34 •  Другие предметы

1. Qish faslida dam oluvchilar Chimyonga nima maqsadda chiqadilar?
2. Chimyon togʻlari kabi dam olish maskanlari
respublikamizning yana qaysi viloyatlarida bor?

👇
Ответ:
viklya30
viklya30
05.12.2022

1)Qish faslida dam oluvchilar Chimyonga tabiat qo'ynida dam olish, hordiq chiqarish uchun boradilar.

2)Bu kabi dam olish maskanlari deyarli barcha viloyatlatlarda bor.

4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
katkuatova
katkuatova
05.12.2022

Село Бородулиха было образовано во второй половине XIX века. По административному делению Бородулиха относилась к Змеиногорскому уезду Томской губернии и была волостным центром. Однако экономически село больше тяготело к Семипалатинску, а не к Змеиногорску[4].

В 1944 году был организован Бородулихинский район с центром в селе Бородулиха.Расположено на южном берегу озера Большое[3]. Райцентр удалён от областного центра (Усть-Каменогорска) на 200 км, расстояние до ближайшей железной дороги — 25 км.В 1999 году население села составляло 6122 человека (2991 мужчина и 3131 женщина)[5]. По данным переписи 2009 года, в селе проживало 5226 человек (2465 мужчин и 2761 женщина)[5].

По данным на 1 января 2016 года население села составляло 4515 человек (2132 мужчины и 2383 женщины)[1].

4,5(97 оценок)
Ответ:
Петя1134
Петя1134
05.12.2022

Відповідь:Ангіна – одне з найпоширеніших простудних захворювань

Це заразна хвороба, яку можна отримати після контакту з хворою людиною. Переохолодження та знижений імунітет теж відіграють свою роль, оскільки сприяють активізації хвороботворних мікроорганізмів. Підвищений ризик захворіти на ангіну також є у тих, хто страждає на захворювання носоглотки (аденоїди, синусит, гайморит). Провокувати хворобу може і поганий стан ротової порожнини (карієс, запалення пародонту).

Ангіну легко впізнати, широко розкривши рот. Червоні запалені мигдалини, нерідко з гнійним білим нальотом, або з гнійними включеннями в поглибленнях мигдалин – таке запалення називається тонзиліт. Крім запалених мигдаликів, захворювання проявляється й іншими симптомами: слабкість, висока температура, втомлюваність, озноб, болі в суглобах, при ковтанні, збільшення лімфатичних вузлів під вухами і під нижньою щелепою.

Розрізняють кілька типів ангіни, які відрізняються одна від одної симптоматикою, ступенем важкості та тривалістю. Тому при нездужанні треба негайно відвідати сімейного лікаря, а не займатися самолікуванням. Самостійний прийом різноманітних препаратів може негативно позначитись на результаті лікування. Це та хвороба, якою в жодному разі не можна нехтувати і пускати на самоплив! Вона може перейти в більш важку форму або стати причиною хронічного тонзиліту, після чого лікувати ангіну доведеться мінімум раз на рік. Також ангіна здатна призвести до незворотних наслідків у всьому організмі, стати причиною таких хронічних хвороб, як ревматизм (захворювання суглобів), серцева та ниркова недостатність.

Пояснення:

4,8(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ