М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Определить коэффициент полезного действия привода. 2. Вычислить кинематические параметры для входного и выходного валов привода (числа оборотов, угловые скорости, линейные скорости вращения, окружное усилие на валу рабочей машины, мощность и моменты на входном и выходном валах).

3.Определить общее передаточное число привода и разбить его на составляющие - для открытой и закрытой передачи.

4. Вычислить кинематические параметры для остальных валов.

5. Рассчитать передачу гибкой связью.


1. Определить коэффициент полезного действия привода. 2. Вычислить кинематические параметры для вход
1. Определить коэффициент полезного действия привода. 2. Вычислить кинематические параметры для вход

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Тирия
Тирия
08.06.2022

ответ:З дитячих років Леся (так дівчинку ніжно називали вдома) перебувала під впливом своєї матері-письменниці і дядька визначного культурного та політичного діяча Михайла Драгоманова. Саме вони сприяли розвитку у Лесі письменницького таланту та високих світоглядних ідеалів.

Дівчинка дуже любила свого старшого брата Михайла і в родині їх навіть називали спільним ім’ям Мишелося. Леся виявилась дуже здібною дівчинкою і вже у чотири роки навчилась читати, а у шість почала вишивати.

Перший свій вірш “Надія” поетеса написала у дев’ять років під впливом звістки про те, що її тітку Олену заарештовано і заслано до Сибіру. Того ж року, святкуючи Водохреща, дівчинка застудилась, що в майбутньому призвело до серйозної хвороби.

Того ж таки року Олена Пчілка повезла Лесю і Михайла у Київ на навчання. Тут Леся брала уроки гри на фортепіано у дружини М. Лисенка — Ольги Олександрівни

Объяснение:

4,7(63 оценок)
Ответ:
JamesBond007007007
JamesBond007007007
08.06.2022

Сіме́йне наси́льство, домашнє насильство, побутове насильство   — це насильство чи інше жорстоке поводження однієї людини (людей) над іншою (іншими) у рамці побутових відносин, таких як шлюб чи співжиття. Воно може називатися насильством з боку інтимного партнера[en], коли здійснюється чоловіком (дружиною) чи інтимним партнером (-кою)[en], мати місце як у гетеросексуальних, так і в одностатевих стосунках[en], між людьми, що перебувають у дійсному шлюбі/стосунках чи що перебували в таких раніше. Домашнє насильство також включає насильство над дітьми, батьками, старшими родичками чи родичами та інші насильницькі акти між членами родини.

Домашнє насильство набуває численних форм, включно з фізичним, сексуальним, репродуктивним[en], економічним[en], психологічним, емоційним, вербальним та релігійним[en] насильством, та варіюється від прихованих, стертих форм на кшталт епізодів емоційного знущання (наприклад, сталкінгу чи залякування) до зґвалтувань у шлюбі[en] та грубого фізичного насильства на кшталт побиття, душіння, калічення жіночих геніталій чи обливання кислотою, що призводять до хронічних захворювань, інвалідності чи смерті. Вбивства в контексті домашнього насильства (domestic murders) включають побиття камінням, спалювання наречених[en], «убивства честі» та «смерть за посаг[en]».

Объяснение:

4,7(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ