Экспозиция-это само непосредсттвенно знакомство,с героями и так же знакомство с местом. завязка- в уездном городе, от коего «три года скачи, ни до какого государства не доедешь», городничий, антон антонович сквозник-дмухановский, собирает чиновников, дабы сообщить пренеприятное известие: письмом от знакомца он уведомлен, что в их город едет «ревизор из петербурга, инкогнито. и еще с секретным предписанием». кульминация - тот момент,когда "ревизор" принимает взятки,и уезжает.развязка - распечатанное письмо хлестакова к тряпичкину читается вслух и поочередно, так как всякий новый чтец, дойдя до характеристики собственной персоны, слепнет, буксует и отстраняется. раздавленный городничий произносит обличительную речь не так вертопраху хлестакову, как «щелкоперу, бумагомараке», что непременно в комедию вставит. общий гнев обращается на бобчинского и добчинского, пустивших ложный слух, когда внезапное явление жандарма, объявляющего, что «приехавший по именному повелению из петербурга чиновник требует вас сей же час к себе», — повергает всех в подобие столбняка. немая сцена длится более минуты, в продолжение коего времени никто не переменяет положения своего. «занавес опускается».
Права споживачів Права та обов’язки споживача регламентує Закон України «Про захист прав споживачів». Отже, купуючи, замовляючи або використовуючи продукцію, яка реалізується на території України, ми маємо право на: · захист своїх прав державою (це забезпечують Держпродспоживслужба України та суд ); · належну якість продукції та обслуговування; · безпеку продукції; · необхідну, доступну, достовірну та вчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця); · відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої через недоліки продукції (дефекту), відповідно до закону; · звернутися до суду та інших уповноважених державних органів по захист порушених прав; · об’єднатися в громадські організації споживачів (об’єднання споживачів).
Натомість споживачі зобов’язані: · перед використанням товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником (продавцем, виконавцем) документації на товар; · за необхідності до початку використання товару звернутися за роз’ясненнями до продавця (виробника, виконавця) або до іншої вказаної в експлуатаційній документації особи, що виконує їхні функції; · користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням і дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару (виконавцем) в експлуатаційній документації; · з метою запобігання негативних для споживача наслідків використання товару застосовувати передбачені виробником засоби безпеки з дотриманням передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил. За відсутності таких правил у документації дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для таких товарів.