Одним із шести регіонів є Індійський культурний регіон, що включає в себе країни Південно-Східної Азії:
Індію,Бірму,Цейлон,Малайю,Непал,Бангладеш,Шрі-Ланку,Пакистан,а також деякі культурно та лінгвістично споріднені регіони (Тибет, Бутан, Індонезія, Камбоджа, країни Центральної Азії).
Объяснение:
Індійська каста - результат тривалого процесу становлення виробничих, правових та культурних відносин між людьми, які поділені між собою за походженням, професією, звичаями та законами. Остаточний поділ суспільства на каст закріпився у період раннього середньовіччя і становить надзвичайно складне явище: так, у 1947 р. на час проголошення Індії незалежною державою кількість каст досягла майже 3,5 тис.
Релігія
У змішаній індійській культурі велику роль відіграла також міфологія, яка стала синтезом арійських дравідійських мунда та інших фантастичних елементів. Арійські племена гіпотетично вважаються пращурами українців, що принесли в Індію свою мову - санскрит (у перекладі - упорядкована, доведена до досконалості).
Основними релігіями в Японії є синто, буддизм, християнство. Також присутня велика кількість неорелігійних сект. Історично поряд з синто та буддизмом в Японії були поширені даосизм та конфуціанство.
Релігія
Панівною релігією мешканців Японії є автохтонне язичництво — синто. Воно поєднує в собі елементи анімізму, фетишизму, тотемізму та примітивної магії. Об'єктом вшанування цього пантеїстичного культу є божества камі — духи природи, визначні діячі минулого, герої японського фольклору. Історично синто розвивалося в діалозі з буддизмом, даосизмом, конфуціанством і християнством, які справили вплив на еволюцію язичницького світогляду, пантеону та обрядовості. Синто було державною релігією Японії протягом 1870—1945 років. Її первосвяшенником виступав Імператор, нащадок богині сонця Аматерасу.
Парламент в Англии
Генеральные штаты во Франции
Кортесы в Испании
Где и когда появились?
1265 год
1302 год
1137 год
С какой целью были созданы?
создан Симоном де Монфором для поддержки в борьбе против баронской олигархии и за установление права разрешения основных налогов
созданы королем Филиппом IV для получения поддержки сословий в борьбе с римским папой и утверждения решений о сборе налогов
созданы с целью обеспечения прав сословий, поддержки королевской власти и утверждения основных законов
Какие слои общества участвовали?
бароны, епископы и аббаты, по два рыцаря от каждого графства и по 2 депутата от важнейших городов (горожане)
духовенство, дворянство и горожане
дворянство, духовенство, горожане, крестьяне
Как были устроены?
двухпалатное собрание из палаты лордов (аристократия и духовенство) и палаты общин (представители графств и городов)
созываемое по инициативе короля трехпалатное собрание сословий, заседавших раздельно
трехпалатное собрание сословий, заседавших раздельно