Кожна людина буває в лісі, збирає гриби, ягоди. Адже лісове повітря надає цілющий ефект на організм людини завдяки насиченості киснем і лікувальними смолами. Але як же пояснити той факт, що з року в рік утворюються сміттєзвалища побутового та будівельного сміття, з кожним роком все більше. Проблема навколишнього середовища нашої Землі стала дуже актуальною. Ліси близько дачних ділянок перетворюються на звалища, а ми серед куп сміття шукаємо гриби і ягоди. Невже комусь приємно бачити навколо себе гори сміття. Люди самі не розуміють, що завдають природі великої шкоди.
Під самою невеликою несанкціонованої звалищем пошкоджується і знищується напочвенний покрив, засмічуються водойми. Сміття в лісах впливає на екологію. Люди, які виїжджають на відпочинок в ліс, забувають за собою прибрати, але ж пожежа в лісі виникає через сміття.
Що робити зі сміттям, кожен вирішує сам. Але пам'ятайте, якщо Ви не заберете за собою, в наступний раз при виїзді на природу Ви ризикуєте не знайти чистого місця для відпочинку. Ніколи не залишайте в лісі сміття і інші сторонні предмети. Зберіть за собою все сміття, особливо консервні банки, пляшки, пакети та іншу упаковку. Спалювати сміття з пластмаси, поліетилену та інших подібних матеріалів можна. Кидайте сміття тільки в контейнери.
Чому не можна збирати первоцвіти? Та тому, що вони не встигнуть відновити свою чисельність і кануть в Лету. Століття у первоцвітів дуже короткий - вони цвітуть лише кілька тижнів. Основні процеси, які забезпечують їх виживання, протікають під землею: в коренях, бульбах і цибулинах. За невеликий час рослинам потрібно зібрати максимум поживних речовин, дозріти і розсіяти насіння. Але перш, ніж зацвітуть нові первоцвіти, має пройти два-три роки, а то й п'ять. Та до того ж багато що залежить від природних умов: температура, вологість, освітленість ... Якщо щось квітам не сподобається - їх не видно. Та й сенсу збирати їх немає - вже через кілька годин, зірвані, вони поникнуть.
Объяснение:
1) боротьба з Немейським левом, якого герой задушив.
2) знищення Лернейської гідри, отрутою якої Геракл намазав стріли, і тому найменша рана від його стріли вважалася смертельною.
3) полювання на Еріманфського вепра, який спустошав Аркадію.
4) лови Керинейської лані із золотими рогами й мідними ногами.
5) знищення стімфалійських птахів, що мали мідні пазурі, крила, дзьоби і пір’я, що правило їм за стріли.
6) здобуття для доньки Еврисфея Адмети пояса цариці амазонок Іпполіти.
7) очищення Авгієвих стаєнь протягом одного дня.
8) подолання Критського бика, що вивергав полум’я (цього бика Посейдон подарував Міносові).
9) перемога над царем Діомедом, який кидав чужоземців на поталу своїм кобилам-людожеркам.
10) викрадення корів страхітливого триголового велетня Геріона, який жив на далекому заході на острові Ерітія. Геракл перейшов усю Європу й Лівію і на пам’ять про цей похід спорудив Гераклові стовпи (Гібралтар і Сеуту).
11) викрадення золотих яблук із саду Гесперид: яблука дістав Атлант, поки Геракл підтримував замість нього небо.
12) останній і найважчий подвиг — приборкання Кербера. Геракл спустився в царство Аїда біля Тенара, здолав стоголового пса без будь-якої зброї, виніс його зв’язаного на світ і, показавши Еврисфею, відніс назад.