НАДЕЮСЬ !
Объяснение:
Социология ― молодая наука, возникшая на Западе в контексте социальных изменений XIX века, поэтому часто рассматривается как изучение современного общества, таких явлений и процессов, как рационализация, социальная дифференциация, капитализм, глобализация и других. Этот подход заложили основатели дисциплины – Маркс, Дюркгейм и Вебер. Обычно выделяют несколько теоретических традиций: в структурном функционализме основой общества считалась социальная интеграция на основе разделения функций в социальной системе, общих норм и ценностей; конфликтный подход выделял антагонизмы, противоречия и неравенство между классами или группами; интерпретативная социология — понимание смыслов и целей социальных действий. Социологи проводят количественные и качественные исследования. Социология зародилась в конце XIX века как позитивная наука, в XX веке её статус, предмет, задачи и методы часто являлись предметом споров, для современного состояния дисциплины характерны специализация, разнообразие теорий и методологических подходов. В начале XXI века большинство учёных стоят на позициях социального конструктивизма в отношении существования социальных феноменов.
Користь від грибів:
1. Дріжджові гриби використовуються у хлібопеченні, медицині, пивоварінні, виноробстві. Кормові дріжджі спеціально вирощують на соломі, відходах деревини і разом із комбікормами додають у харчовий раціон сільськогосподарських тварин.
2. Гриби - харчовий продукт. Їстівні гриби містять багато білків і фосфорних сполук. Білки білого гриба, печериць, лисичок за своєю поживністю майже не поступаються тваринним білкам. Недарма ж на Поліссі гриби здавна називають «лісовим м'ясом». У грибах є деякі необхідні для організму людини амінокислоти, яких немає у звичайних харчових продуктах.
3. Чимало грибів мають лікарське значення. Саме з грибів уперше одержали антибіотики - пеніцилін, біоміцин, стрептоміцин тощо. Сировиною для одержання цих препаратів служать цвілеві гриби. Крім того, багато їстівних і отруйних шапкових грибів здавна використовують у народній медицині як ефективні засоби проти хвороб.
Шкода від грибів:
1. Варто пам'ятати, що гриби важко перетравлюються. Малим дітям, хворим і літнім людям варто уникати грибних страв.
2. Зібрані гриби треба використати чи переробити у якомога коротший термін. Вживання несвіжих, а також неїстівних грибів може спричинити отруєння та смерть.
3. Народному господарству завдають великих збитків гриби, що псують харчові продукти, вироби з деревини, пошкоджують посіви культурних рослин, знижуючи їх урожайність. Навіть книги псуються від грибів за високої вологості у приміщенні.
4. Деякі з грибів викликають різні хвороби у тварин і людини, які важко вилікувати (наприклад, кандидомікози тощо).
Объяснение:
2) Ввести название в адресную строку
3) Поисковая система