Объяснение:
Перед першим відвідуванням слід вивчити правила користування басейном, якими слід керуватися весь час. Готуючись до плавання, слід враховувати, що останній прийом їжі повинен бути не менш ніж за 40-50 хвилин до відвідування басейну. Також переконайтеся, що ви взяли всі необхідні речі, які відповідають правилам перебування в басейні, а саме:
купальний костюм;
шапочку для плавання;
рушник;
набір гігієнічних засобів для душу;
спеціальне взуття для басейну (гумові шльопанці або банні тапочки).
Також слід враховувати і правила безпеки у басейні. Якщо ви не вмієте плавати, то обов’язково потрібно повідомити про це фітнес-тренера, який видасть вам спеціальні плавальні засоби. У всіх правилах плавання в басейні зазначено, що не можна приходити на тренування в стані алкогольного сп’яніння, а також не варто робити перерви для приймання їжі під час заняття, що може негативно позначитися на вашому здоров’ї.
Спільні риси:
• клітинна будова;
• живлення і виділення;
• ріст і розвиток;
• розмноження;
• поширення в усіх середовищах існування та пристосування до життя у цих середовищах.
Відмінні риси
Ознаки для порівняння
Прокаріоти (бактерії)
Еукаріоти (рослини, гриби, тварини)
Клітинна стінка
Наявна. До складу входить муреїн (іноді ослизнюється)
Наявна (крім тварин), іншого хімічного складу
Ядро
Є ядерна зона (нуклеоїд), не оточена мембраною
Наявне, оточене мембраною
Мембранні органели
Відсутні
Наявні
Спороутворення
Наявне. Спора — клітина для перенесення несприятливих умов
Наявне у рослин і грибів. Спори слугують для розмноження
Розмноження
Простий поділ клітини навпіл (бінарний поділ); спрощена форма статевого процесу — кон’югація
Нестатеве, вегетативне і статеве
- Слушал.
- И что?
- А ничего. Тихо.
- А я люблю, когда в тишине что-нибудь шевелится.
- Приведи пример,- попросил Ежик.
- Ну, например, гром,- сказал Медвежонок. Ни горе стоял дом - с трубой и с крыльцом, с печной для коти, с шестком для петуха, с хлевом для коровы, с конурой для собаки и с новыми тесовыми воротами. Вечером из трубы пошел дым, на крыльцо вышла бабка, на печки влез кот, на шесток взгромоздился петух, в хлеву захрустела сеном корова, у конуры уселась собака - и все стали ждать ночи. А когда наступила ночь, из-под лопуха вылез маленький лягушонок. Он увидел синий колокольчик, сорвал его и побежал по двору. И над двором повис голубой звон. - Кто это звонит? - спросила бабка. - Это ты, кот? Это ты, петух? Это ты, корова?.. А лягушонок бегал и бегал, и голубой звон поднимался все выше и выше, и скоро он повис не только над двором, но и над всей деревней. - Кто это, кто это так звонит? - спрашивали люди. И повыбегали на улицу, и стали смотреть в звездное небо и слушать голубой звон. - Это звенят звезды, - сказал мальчик. - Нет, это ветер, - сказала девочка. - Это просто звенит тишина, - сказал глухой дед. А лягушонок бегал без устали, и голубой звон поднялся уже так высоко, что его слушала вся земля. - Зачем ты звенишь? - спросил у лягушонка кузнечик. - Это не я звеню, - ответил лягушонок. - Это синий колокольчик звенит. - А зачем ты звонишь? - не унимался кузнечик. - Как зачем? - удивился лягушонок. - Не всем же спать на печи и жевать сено. Кто-то ведь должен звонить в колокольчик...