М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Абсолютная адресация ячеек в электронных таблицах происходит: 1) по номеру строки; 2) по буквенному обозначению

👇
Ответ:
cJKYSIRJH
cJKYSIRJH
06.07.2020

При параллельных прямых и секущей равны углы: накрестлежащие (3=4)

                                                                                                 соответственные(1=2)

                                                                                                 

 

 

 

 


Абсолютная адресация ячеек в электронных таблицах происходит: 1) по номеру строки; 2) по буквенному
4,7(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
рамика2
рамика2
06.07.2020

Відповідь:перекладено собі на російську

Для чого я йду в школу?

Я йду в школу щоб отримувати знання

Які цінності в школі мені дорогі?

Чистота

Мої поради для повищення значимості школи

Нехай вчителі пояснюють краще якщо хтось не розуміє теми

Правила школи

Не бігати по класі

Не смітити

Не викрикували а піднімати руку

Не битися

Не ображати інших

Писати тільки синьою(фіолетовою)

В школі всі дотримуються правил . Ніхто не смішить і слухає вчителя. Я майже відмінниця. Математика люблю ,найбільше.

А ще малювання і технології. На перервах ми граємо в плутанку та інші ігри. Я люблю школу. Наш керівник психолог. Я люблю школу і своїх однокласників

Пояснення:

4,6(37 оценок)
Ответ:
katya0132
katya0132
06.07.2020

Протягом життя людина, розвиваючись і вдосконалюючись, споглядаючи навколишній світ, знаходить для себе в ньому щось особливе, близьке безпосередньо їй одній. І залежно від того, який світ вимальовує в своїй уяві, вона прагне (так мені здається) бути схожою на певних видатних особистостей. У кожного вони свої.

Так сталося, що я, здобуваючи знання з хімії, захопився вивченням життєвого і наукового шляху видатного українського вченого Володимира Івановича Вернадського. Яка велика людина відкрилася переді мною!

Прикро, що мало учнів (та й взагалі мешканців нашої країни) знають, хто та­кий Володимир Іванович Вернадський. Геніального вченого знають тільки науковці. А більшість людей, якби в них спитали, у відповідь лише розведуть руками або в кращому випадку скажуть, що це якийсь професор. На слуху в кожного з нас багато інших, справді великих учених, проте жоден з них не може зрівнятися із Вернадським, з геніальністю його думок, ідей.

Після того, як я прочитав про цю людину все, що тільки міг знайти, я переконався: весь світ повинен знати великого сина українського народу, нащадка запорозького козака, геніального вітчизняного вченого!

Тяжко хворий, без ліків, їжі і належного догляду, у непритомному стані, він понад місяць перебував між життям і смертю. Після одужання приїздить до Сімферополя і починає активну роботу в університеті, незважаючи на голод, злидні. Він читає лекції, на які поспішають студенти й викладачі, потім створює мі­нералогічний кабінет.

Завдяки невтомній цілодобовій роботі і завзяттю ректора Володимира Івановича Вернадського Таврійський університет за короткий час став осередком наукової думки й найкращої освіти.

Саме він, повернувшись до Петрограда, стає завідувачем мінералогічного і геологічного музеїв, очолює власну радіохімічну лабораторію. Йому вдалося навіть організувати метеоритну експедицію до Сибіру, під час якої вперше було обстежено місце падіння загадкового тунгуського метеорита.

Сьогодні, коли люди безпосередньо зіткнулися з багатьма екологічними проблемами, громадськість починає розуміти значення наукових результатів і перед­бачень Володимира Вернадського. Майже через півстоліття вчені виявляють дивовижну сучасність і точність його прогнозів. В історії ми знайдемо небагато діячів науки, котрі змогли б зрівнятися з Вернадським за широтою кругозору, си­лою розуму і вражаючою творчою активністю в різних галузях людської думки.

Мені хочеться про цю людину розповісти всім і все, що сам знаю. Думаю, багато ще знайдеться людей, шанувальників цього великого вченого. Саме на цю людину хотілося б бути схожим і мені. На людину, в якій досконало злилися і прекрасна душа, і великий розум, і прагнення робити для людей добро.

4,5(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ