Герой однієї з найвідоміших комедій Мольєра "Міщанин-шляхтич" — такий собі пан Журден. Нажив він собі грошенят, а от роду був ну зовсім не аристократичного. А так хотілося панові Журдену стати одним із них — тобто дворянином. Це бажання настільки заволоділо його думками і всім його єством, що він став виглядати наївно, часом кумедно, а часом і зовсім по-дурному.
Мольєр часто зустрічався у житті з такими міщанами-шляхтичами, засліпленими бажанням "стрибнути вище голови". Про це свідчать афоризми видатного драматурга. Скажімо, такий: "Доброчесність — це перша ознака шляхетності, іменам я надаю набагато менше значення, ніж вчинкам".
Для того, щоб трохи зрівнятися зі шляхтичами, пан Журден винайняв для себе вчителів музики, танців, фехтування. Вони швидко зрозуміли недолугість свого учня і почали грати на його почуттях. Розмовляючи між собою, вчителі музики і танців визнають, що пан Журден вдає із себе галантного шляхтича, а сам анічогісінько не тямить у мистецтві, проте добре платить, і це найголовніше. Це, може, і добре, що пан Журден людина темна і аплодує кожній нісенітниці, бо за його гроші можна пробачити Журдену всяку дурість. Учитель музики наголошує на тому, що пан прославить їхній хист серед вельможного товариства: "...він нам плататиме за інших, а вони нас вихвалятимуть за нього".
Объяснение:
Звёздная карта — изображение звёздного неба или его части, показывающее расположенные на ней объекты (звёзды, планеты, кометы и т. п.) в определенной системе условных знаков. Как и географическая карта, звёздная карта снабжается координатной сеткой в экваториальной системе небесных координат. Различают рисованные и фотографические карты звёздного неба.
Набор звёздных карт, содержащих смежные участки неба, называется звёздным атласом.
Звёздная карта предназначена для отождествления астрономических объектов на небе с объектами в каталогах, поиска объектов по их координатам. С звёздной карты также могут быть определены приблизительные координаты небесных объектов.
Культурология (51.03.01 – очная, бакалавриат, аккредитовано)
• Бюджетных мест нет
• 4 года
Проходной ЕГЭ: 107 (Рус. яз, Истор, Общест)
Педагогическое образование (с двуми профилями подготовки) (44.03.05 – очная, бакалавриат, аккредитовано)
Профиль: дизайн и компьютерная графика
• Бюджетных мест нет
• 4 года
Проходной ЕГЭ: 115 (Рус. яз, Информ, Общест)
Факультет декоративно-прикладного искусства
Графика (54.05.03 – очная, специалитет, аккредитовано)
• Бюджетных мест нет
• 5 лет
Проходной ЕГЭ: 100 (Рус. яз, Истор, Литер)
Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы (54.03.02 – очная, бакалавриат, аккредитовано)
Профиль: художественный металл в интерьере; художник по мелкой декоративной пластике; художник ювелир-модельер
• Бюджетных мест нет
• 4 года
Проходной ЕГЭ: 100 (Рус. яз, Истор, Литер)
Дизайн (54.03.01 – очная, бакалавриат, аккредитовано)
Профиль: Графический дизайн; Дизайн костюма; Дизайн среды; фото-дизайн
• Бюджетных мест нет
• 4 года
Проходной ЕГЭ: 100 (Рус. яз, Истор, Литер)
Народная художественная культура (51.03.02 – очная, бакалавриат, аккредитовано)
• Бюджетных мест нет
• 4 года
Проходной ЕГЭ: 100 (Рус. яз, Истор, Литер