"Мир—это единое целое"
В мире очень много стран и людей,мы живём на одной планете и должны дружить и быть в мире.Чтоб люди жили в мире и согласии правительство придумывают много различных праздников.Праздники придумывают для того, чтобы люди между с собой не воевали,некоторые люди истребляют другие нации, но провительство с этим бриться.Люди любят друг друга и должны любить, чтобы на плонете был мир и спокойствие мы должны любить человека таким какой он есть, и защищать природу, только тогда наступит мир на планете.
Объяснение:
Надеюсь тебе столько хватит
Образ Джулії Новеллі:
Джулія Новеллі – італійка; скориставшись вибухом, як і Іван, вона втікає з табору.
Письменник з любов’ю змальовує Джулію, підкреслюючи її красу, тендітність, витонченість: у неї чорні виразні очі, густе волосся, гнучка і струнка фігура, дзвінкий сміх. Завдяки образу Джулії Новеллі автор спонукає свого героя пройти перевірку коханням.
Образ Івана Терешка:
В центрі розповіді – звичайний рядовий боєць Іван Терешка. Він родом з Білорусії, це фізично міцний 25-річний хлопець; знайома з дитинства селянська праця загартувала його, зробила сильним і витривалим.
В полку він нічим не виділявся серед інших піхотинців, за колишні бої отримав три подяки від командування та дві медалі «За відвагу» і думав, що на більше не здатний. Волею випадку Іван опинився в полоні у німців.
Івана Терешко, який і в таборі не дозволив себе затоптати, роздавити в нім людину, а після того, як ковтнув повітря свободи і любові, що став ще сильніше, твердіше духом, — він готовий до смертельної сутички з фашистами. Доля підготувала цій людині щось страшніше за смерть: «вибір» Івана, можливо, найнестерпніший для людини, найстрашніший з усіх, які є в повістях Бикова.
теста прошел проверку)