привет я тебе дал ответ из этого сформулируй
Марийский край в начале 17 века. Смутное время. Что такое «Смутное время»?Это период в истории России (начало 17 века), когда на страну обрушился целый ряд бедствий. 1. Прервалась династия Рюриковичей. Шла борьба за русский трон, происходилачастая смена правителей.2. Стихийные бедствия, неурожай, голод.3. Появление самозванцев.4. Народные восстания. 5. Польская и шведская интервенция. Федор Иванович (1584-1598) Борис Федорович Годунов Фактическое правление в 1584-1598 г. 1591 г.Гибель царевича Дмитрия в Угличе 1589 г. – учреждение патриаршества(Иов) 1590-1595 гг.русско-шведская война Тявзинский мир 1595 г. РоссиявернулаИвангород, Ям,Копорье, Корелу 1597 г. – указ об «урочных летах»(5-летний срок сыска беглых крестьян) Борис Годунов (1598-1605) Борис Годунов исын его Федор В 1598 г. Земский собор избрал царем Бориса Годунова Голод 1601-1603 гг. Сотни тысяч людей погибли Тысячи крестьян бежали на юг Начались восстания(восстание Хлопка в 1603 г.) Обострились социальные противоречия Усилился экономический и социальныйкризис Началасьгражданская война(Смута) Лжедмитрий I(Григорий Отрепьев) Марина Мнишек,дочьсандомирскоговоеводы Октябрь1604 г. В апреле 1605 г.умер Борис Годунов Июнь 1605 г. Поляки не были довольны тем, чтоне передал обещанные земли ине обратил русских в католичество Православное духовенство опасалосьцаря, пренебрегающегорелигией и обычаями Служилые люди были обижены близостью к царю поляков Жители Москвы страдали от «загостившихся» поляков Крестьяне и казаки обманулись в своихожиданиях на улучшения их положения Свадьба8 мая 1606 г. Убит в результате заговора 17 мая 1606 г. Василий Шуйский (1606-1610) «Выкрикнут» 19 мая 1606 г.на
Океанічна кора складається головним чином з базальтів. Відповідно до теорії тектоніки плит, вона безперервно утворюється в серединно-океанічних хребтах, розходиться від них і поглинається в мантію в зонах субдукції. Тому океанічна кора відносно молода, і найдавніші її ділянки датуються пізньої Юрою.
Товщина океанічної кори практично не змінюється з часом, оскільки в основному вона визначається кількістю розплаву, що виділився з матеріалу мантії в зонах серединно-океанічних хребтів. До деякої міри впливає товщина осадового шару на дні океанів. У різних географічних областях товщина океанічної кори коливається в межах 5-7 кілометров.В рамках стратифікації Землі за механічними властивостями, океанічна кора відноситься до океанічної літосфері. Товщина океанічної літосфери, на відміну від кори, залежить в основному від її віку. У зонах серединно-океанічних хребтів астеносфера підходить дуже близько до поверхні, і літосферних шар практично повністю відсутня. У міру віддалення від зон серединно-океанічних хребтів товщина літосфери спочатку зростає пропорційно її віку, потім швидкість зростання знижується. У зонах субдукції товщина океанічної літосфери досягає максимальних значень, складаючи 120-130 кілометрів.
Континентальна кора має тришарове будову. Верхній шар представлений переривчастим покровом осадових порід, який розвинений широко, але рідко має велику потужність. Велика частина кори складена верхньої корою - шаром, що складається головним чином з гранітів і гнейсів, що володіє низькою щільністю і давньою історією. Дослідження показують, що більша частина цих порід утворилися дуже давно, близько 3 мільярдів років тому. Нижче знаходиться нижня кора, що складається з матаморфіческіх порід - гранулітів і їм подібних.