М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запас материала на начало недели составил 240 т. Плановая потребность на 5-дневную неделю - 320 т материала. Запасоемкость предприятия

👇
Ответ:
dasharuu
dasharuu
12.09.2020
Правильные вопросы выделены по тесту
тест уже прошел свою проверку
4,5(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
goldwildcat1
goldwildcat1
12.09.2020

Історія людства рясніє війнами. Чи був хоч один день, коли ніде на планеті не точилася війна?

Війни міждержавні і громадянські, локальні і світові, справедливі і загарбницькі. Ще за печерних часів люди воювали за їжу, за зручнішу печеру, за жінку. Пізніше — за іншу здобич, за дорогоцінне каміння, перли і золото, за невільників. Потім загарбували території заради корисних копалин, світового панування...

Різні часи, різні масштаби, різна зброя (від кам'яної сокири до міжконтинентальної ракети) — та лишалася сутність. Адже так чи інакше, війна — це лихо, незалежно від того, визвольна вона чи загарбницька, бо страждають прості люди, плачуть матері і вдови, зростають сиротами діти.

Плаче Ярославна "в Путивлі на валу, на брамі", бо її ладо, князь Ігор повів дружину "на землю половецьку за землю Руську".

Залишається вдовою Горпина Чурай, напівсиротою — її донька Маруся.

Багато горя несли війни. І хоч Україна загарбницьких воїн ніколи не вела, її народ був змушений оборонятися, не легше було тим, хто втрачав найближчих і найдорожчих. Згадайте розділ поеми І. Драча "Ніж у сонці" про божевільну матір, від горя якої навіть Врубелів "Демон" жахнувся. В хаті у неї сиділи собака, кіт і півень, яким вона підносила чарки, називаючи їх іменами синів.

Найбільшим лихом ХХ століття була для України, як і для багатьох інших країн світу Друга світова війна. Активну участь в ній взяли й письменники, воювали вони і словом, і зі зброєю в руках

4,4(50 оценок)
Ответ:
water12
water12
12.09.2020

Дорогий друже!

Мені б дуже хотілося, щоб ти, Діку, став моїм другом. Знаєш, чому? Тому що ти надійний, сміливий, розумний. Ти завжди можеш знайти вихід із найскладні­шої ситуації.

Незважаючи на те, що тобі лише п’ятнадцять, ти здійснюєш дорослі вчинки. Ти взяв на себе величезну відповідальність за життя людей і гідно впорався з цим.

Знаю, Діку, як ти переживав, що тобі не вистачало знань, коли у критичній ситуації ти став капітаном. Дуже хотілося тобі до коли ти повторював: «Так, якби на борту «Пілігрима» я знав усе те; що мав знати справжній моряк, скількох нещасть можна було б уникнути» (переклад П. Соколовськогб). Було б добре, якби такі муки совісті періодично з’являлися у кожного з нас. Можливо, тоді люди, більше б думали і не чинили б поганих вчинків.

А ще приємно, Діку, що ти це розумієш, прагнеш знань і сміливо йдеш до по­ставленої мети. Ти молодець, шо вивчився, став капітаном і виправдав надії міс­тера Велдона і капітана Халла.

Читаючи роман, я весь час думав; «А раптом він зазнається? Почне зневаж­ливо ставитися до всіх?» Діку, ти молодець! Ти витримав! Цього не сталося. Пра­вильно сказав капітан Халл: «Скромність і рішуча вдача — оце і є Дік Сенд!» Ти ніколи не підвів ані містера Велдона, ані капітана Халла, ані нас, твоїх читачів і шанувальників. Хай щастить тобі в усьому!

Твій друг —

4,8(69 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ