М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pe4onkina
pe4onkina
01.02.2020 05:11 •  Другие предметы

Верны ли утверждения? А) Денежные средства политической партии размещаются на счетах в кредитных организациях

👇
Ответ:
lejaqw
lejaqw
01.02.2020

№1108:

б) x⁴≥0 при любом x (это видно из графика)

Уравнение x⁴=-3 не имеет решений

г) Такие уранения решайются только графически, то есть на крафике функции у=х⁴ ты рисуешь график функции у=-х

Получится что х⁴=-х при х=-1 и х=0 (на графике это будет выглядеть как точки пересечения)

 

№1109 (б)

Такие уравнения тоже решаются графическим методом

На графике у=х⁴ рисуешь график функции у=х-2

Получится, что графики не пересекаются вовсе, то есть решений нет

4,6(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ivanova329
ivanova329
01.02.2020

На початку XXI століття у світі відбуваються кардинальні трансформації. Глобальна фінансово-економічна криза стала черговим викликом світовій цивілізації, обумовила невизначеність перспектив глобальної та національних економік, прискорила пошук шляхів модернізації суспільних систем. На тлі посилення загроз і зростання нестабільності у світі постають нові виклики міжнародній безпеці у сировинній, енергетичній, фінансовій, інформаційній, екологічній, продовольчій сферах.

Такі загрози, як поширення зброї масового ураження, міжнародний тероризм, транснаціональна організована злочинність, нелегальна міграція, піратство, ескалація міждержавних і громадянських конфліктів, стають дедалі інтенсивнішими, охоплюють нові регіони і держави. Зростають регіональні загрози міжнародній безпеці, які за своїми негативними наслідками можуть мати потенціал глобального впливу.

Що стосується національної політики запобігання тероризму, то у ст. 3 Конвенції Ради Європи про запобігання тероризму від 16 травня 2005 року вказується, що «кожна Сторона вживає таких заходів, які можуть бути необхідними для поліпшення й розвитку співробітництва між національними органами з метою запобігання терористичним злочинам та їхнім негативним наслідкам, зокрема, шляхом: a) здійснення обміну інформацією; б) удосконалення фізичного захисту осіб й об'єктів; в) поліпшення навчання й планів координації дій на випадок надзвичайних громадських ситуацій».

Тероризм – суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров'я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

Основні вогнища терористичних загроз, що складають потенціальну небезпеку для нашої нації, знаходяться за кордоном, тому слід вітати будь–які кроки інтеграції України в міжнародні структури, метою яких є боротьба з тероризмом. У даному контексті стає зрозумілим, що міжнародні і національні проблеми, зумовлені протидією терористичним загрозам, є взаємопов’язаними. Для того, щоб запобігти можливій активізації тероризму в нашій країні, слід узгодити дії на обох рівнях.

Як показує досвід країн Європи, треба налагодити своєчасне надходження інформації про діяльність і наміри екстреміських угруповань, а також відповідне законодавство відносно боротьби з тероризмом. Необхідно створити дієву загальнодержавну систему координування антитерористичної діяльності з використанням наявних сил та засобів.

Зокрема, в Україні останніми роками щодо протидії тероризму вже зроблено чимало: створено спеціальний координаційний орган – Антитерористичний центр при СБУ, а правову основу боротьби з тероризмом становлять: Конституція України, Кримінальний кодекс України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом» від 2003 р., інші закони України, інші міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, а також інші нормативно–правові акти, що приймаються на виконання законів України.

Відповідно до чинного законодавства України терористична загроза поділяється за рівнем на потенційну, ймовірну та реальну. Рівень терористичної загрози визначається Антитерористичним центром при СБУ на основі узагальнення, аналізу, оцінки інформації, отриманої відповідними структурними підрозділами суб’єктів боротьби з тероризмом.

4,6(30 оценок)
Ответ:
5Артём
5Артём
01.02.2020
1. Постоянные ветра: пассаты - ветра тропических широт. В следствие вращения Земли под действием силы Кореолиса они отклоняются: в северном полушарии северо-восточные, в Южном полушарии - юго-восточные.
муссоны - сезонные ветра, дующие на восточных побережьях материков. Зимой дуют  с материка на океан, летом - с океана на материк.  Зимой приносят сухую погоду, летом - дожди.
2. Австралия - самый сухой континент , выпадает в среднем 250 мм осадков, больше всего на С и В до 2000мм, преобладает тропический сухой тип климата, очень высокие температуры. Это образованию пустынь: Большая пустыня Виктория, Большая песчаная пустыня. Рек и озер не много, в центре они пересыхают (Куперс-Крик, Эйр). на востоке много (муррей, Дарлинг). Т.к. австралия раньше всех отделилась от Гондваны, то 75% растений и 95% животных - эндемики (ехидна, утконос, коала). Много сумчатых (сумчатый дьявол, кенгуру, сумчатый волк). У восточных берегов самой большой в мире коралловый риф - Большой Барьерный риф (2500 км)
4,7(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ