Это означает что без слов мысль это не мысль,без слов она не существует,но даже если подобрать слова это не будет мыслью они должны содержать одну идею,один смысл.
Причины снаружи Проблемы внутри 1. Слишком долгий и частый контакт рук с водой 1. Нарушения питания – строгая ограничительная диета, скудный рацион 2. Высокие и низкие температуры – сухой летний воздух, горячая ванна, мороз 2. Авитаминоз, в первую очередь, дефицит минералов и витаминов А, С, Е, В, D 3. Агрессивная химия, в том числе бытовая 3. Стрессы, переутомление 4. Некачественный маникюр, неправильное наращивание 4. Пагубные привычки – курение, алкоголизм, наркомания 5. Механические воздействия, травмы 5. Грибок (онихомикозы) 6. Отсутствие ухода вообще либо неправильный уход за руками 6. Нарушение функций почек, щитовидной железы и эндокринные заболевания 7. Неправильно подобранная пилочка 7. Активный рост (у детей и подростков)
Объяснение:
Одним з кульмінаційних моментів «Іліади» є битва Ахілла з Гектором. Витягаючи з піхов свій потужний меч, Гектор, як величний орел накидається на зайця чи ягня, накинувся на Ахілла. Ахілл був дуже мужнім і талановитим воїном. Його талант у військових справах був беззаперечний: його тіло було захищено великим щитом, а шолом його прикрашала грива золотого кольору. У цьому бою Гектор отримав смертельне поранення. Відчуваючи, що йому недовго залишилося жити, головний герой переживає за свою сім’ю: за батьків, кохану Андромаху і крихітного синочка. Ми бачимо, що обидва герої жадають перемоги, вони хочуть прославитися, як найкращі у своїй справі. Більше того, автор нам показує Ахілла з позитивного боку: його благородство, щирість. Він постає перед нами, як дуже палка людина, пристрасна натура, але, в той же час, він вміє співчувати. Ахілл і Гектор втілюють у собі ідеал воїна того часу, саме таким його собі уявляли люди. На мою думку поеми талановитого Гомера, сліпого мандрівника, стали гімном безстрашності і хоробрості, чесності та благородності.
Какой вопрос?
Может ты что-то не дописал? :)