Абсолютно всі ми даруємо подарунки. Це невід'ємна частина нашого життя. Ми даруємо їх з приводу або так, спонтанно або заплановано, згідно з прийнятими традиціями або для вираження любові. Про які подарунки розповів О. Генрі і який сенс укладено в назві новели? Ми не можемо розкрити істинний сенс який вклав автор у назву, але відкрити завісу можливо.
Складно уявити людину, яка торгується за будь-цент, аби вручити подарунок тому, що так прийнято. Делла з передчуттям підбирала подарунок. Це повинно було бути «що-небудь зовсім особливе, рідкісне, дороге ...». Вона хотіла купити гідний, практичний подарунок, який ідеально підходить її чоловікові. Можна з упевненістю сказати, Джим думав також.
Объяснение:
Екосисте́ма або екологічна система (від грец. Οἶκος - житло, місцеперебування і грец. σύστημα - система) — це сукупність живих організмів (біоценоз), які пристосувалися до спільного проживання в певному середовищі існування (біотопі), утворюючи з ним єдине ціле. Одне з основних понять екології.
Приклад екосистеми — ставок з рослинами, рибами, безхребетними тваринами, мікроорганізмами, що живуть у ньому і становлять живий компонент системи, біоценоз. Для ставка як екосистеми характерні донні відкладення певного складу, певний хімічний склад (іонний склад, концентрація розчинених газів) і фізичні параметри (прозорість води, сезонний хід температури), а також певні показники біологічної продуктивності, трофічний статус і специфічні умови цієї водойми. Інший приклад екологічної системи - листяний ліс в середній смузі України з певним складом лісової підстилки, характерним для цього типу лісів ґрунтом і стійким рослинним угрупованням, і, як наслідок, зі строго визначеними показниками мікроклімату (температури, вологості, освітленості) і відповідним таким умовам середовища комплексом тваринних організмів. Важливим аспектом, що дозволяє визначати типи і межі екосистем, є трофічна структура угруповання і співвідношення виробників біомаси, її споживачів і організмів, які руйнують біомасу, а також показники продуктивності та обміну речовини і енергії.
Объяснение:
Решение. Пусть М и N — середины отрезков О А и ОВ.
а) Если точка О лежит на отрезке АВ (рис. 15, а), то MN = МО +
+ ON. Но МО = Х-ОА = 6 см, ON = Х-ОВ = 4,5 см, следовательно, MN = 10,5 см.
б) Пусть точка О не лежит на отрезке АВ (рис. 15, б). Так как ОМ = ЬэА = 6 см, ON = ]рВ = 4,5 см, то ON < ОМ, и поэтому точка N лежит на отрезке ОМ. Следовательно, MN = ОМ - ON = = 6 см - 4,5 см = 1,5 см.
Ответ, а) 10,5 см; б) 1,5 см.