Тернопіль ― неймовірно красиве та затишне місто, побудоване на річці Серет. Його люблять за спокій вулиць та затишок кав’ярень, прекрасні пейзажі та легкий шум тополь, які похилилися над просторим озером. Величезна кількість зелені й квітів з весни і до пізньої осені тішать мешканців та завжди радо зустрічають туристів, пропонуючи прогулянки парком імені Тараса Шевченка, Національного відродження, гідропарком «Топільче» та Старим парком. Як і в кожному західноукраїнському місті, у Тернополі є свій замок, на пагорбі біля ставу височіє храм Воздвиження Чесного Хреста, Домініканський костел. Щодо пам’ятників, то їх у цьому місті більше двадцяти. Серед них пам’ятники Івану Франку, Тарасу Шевченку, князю Данилу Галицькому та багато інших. З Тернополем пов’язана плеяда політичних і громадських діячів, зокрема В’ячеслав Чорновіл, родина Барвінських, Роман Громяк та багато інших патріотів України. Драматичний та ляльковий театри, філармонія, низка арт-галерей завжди здивують яскравими і незабутніми виступами, адже Тернопіль є центром проведення різноманітних культурно-мистецьких фестивалів, музичних конкурсів та виставок художніх робіт різних стилів та жанрів. Місто зачаровує усіх, хто потрапляє сюди проїздом, змушуючи залишатися якнайдовше. Тернопіль завжди радує насиченим культурним життям мешканців. Тернополяни регулярно беруть участь у всеукраїнських та зарубіжних фестивалях. Якщо ж Ви потрапите в Тернопіль у листопаді, то матимете можливість відвідати «Тернопільські театральні вечори». Побачити творчість тернопільських, та не тільки, художників можна у картинній галереї обласної Спілки Художників. Регулярно змінюються експозиції та виставки майстрів у мистецькій галузі «БункерМуз». Фестивальне життя Тернополя теж не відстає від решти міст. Щороку тут проводиться дитячий фестиваль пісенного мистецтва «Кришталевий жайвір», всеукраїнський конкурс «Колір вишивки», перший в Україні фестиваль рок-музики «Нівроку», який проводиться в Тернополі ще з 1991 року та популярний фестиваль козацької пісні «Байда». Місто Тернопіль уславилося своїми культурно-мистецьким життям чим його жителі можуть пишатися.
Объяснение:
Первый этап. Правильная посадка на унитазе
Чтобы правильно покакать, первым делом необходимо сесть на унитаз должным образом. Сядьте так, чтобы ваши колени были выше бёдер и как следствие попы. Такое положение выравнивает прямую кишку, что в свою очередь облегчает испражнение.
Если ваш унитаз достаточно низкий и позволяет расположиться таким образом, то это хорошо. Но что делать если унитаз высокий? В таком случае можно использовать какую-либо подставку для ног, это может быть какая-нибудь коробка или что-то ещё необходимой высоты, поставив ноги на которую, ваши колени приподнимутся.
Этап второй. Какаем в правильной позе
С положением колен мы разобрались, теперь необходимо упереть локти в колени, выпрямить спину и подать её немного вперёд. Таким образом, вам и сидеть будет удобно, если процесс немного затянется, и вы примите правильную позу для дефекации.
Этап третий. Приступаем к каканью
После того, как вы приняли правильную позу для того, чтобы покакать, можно смело приступать. Но и тут не так-то все просто. Прежде всего необходимо расслабиться. Да, да. Именно расслабиться. Многие наоборот начинают напрягаться и тужиться, сидя на унитазе. Но это неправильно. Как уже было сказано выше – это вредно! Итак, продолжим, вы расслабились. Теперь необходимо выпучить живот и только теперь можно какать!
Подведём итоги. Теперь вы знаете, что оказывается существует целая техника, чтобы правильно покакать и она придумана не просто так. Зная эти правила, вы сможете предупредить ряд заболеваний. Да, конечно не везде получится покакать правильно, но как минимум дома, в спокойной обстановке, не пренебрегайте этой техникой.
6 + 3 + 6
1) 6 + 3 = 9 (л)
2) 9 + 6 = 15 (л)
ответ 15 л