Global Nest — міжнародна асоціація вчених, технологів, інженерів та інших зацікавлених груп, що беруть участь в усіх наукових і технологічних аспектів навколишнього середовища, а також у застосуванні методів, спрямованих на сталий розвиток. Головною метою організації є підтримка та сприяння поширенню інформації про найсучасніших методів для поліпшення якості життя на основі розробки і застосування технологій і політики, дружньої до навколишнього середовища.
Організація випускає однойменний журнал.
Всесвітнє товариство захисту тварин
Всесвітнє товариство захисту тварин (ВОЗТ) (англ. World Society for the Protection of Animals (WSPA)) — міжнародна некомерційна зоозахисна організація, що здійснює свою діяльність у більш, ніж 150 країнах світу й об'єднує понад 900 організацій.
У ВОЗТ 13 офісів, розташованих в Австралії, Бразилії, Канаді, Колумбії, Коста-Ріці, Данії, Німеччині, Нідерландах, Новій Зеландії, Танзанії, Таїланді, США і Великобританії, головний офіс ВОЗТ — у Лондоні.
Історія створення
Всесвітнє товариство захисту тварин було створено в 1981 році шляхом злиття двох товариств захисту тварин -. Заснованої в 1953 році Всесвітньої федерації захисту тварин (WFPA) і створеного в 1959 Міжнародного товариства захисту тварин (ISPA).
ответ: Все разнообразие оптических телескопов, по типу объективов, можно разделить на три группы.
1. Рефракторы.
У этих телескопов объективы состоят только из линз. В зависимости от того для каких целей используется телескоп количество линз может быть различным. Однолинзовые объективы применяются в телескопах-коронографах. Двух и трех линзовые объективы применяются в визуальных телескопах, предназначенных для наблюдения разнообразных космических объектов. Трех, четырех (и более) линзовые объективы применяются в телескопах-астрографах.
На рисунке 1 изображен ход лучей в телескопе с двухлинзовым склеенным объективом.
2. Рефлекторы.
У этих телескопов объективы состоят только из зеркал. Здесь следует отметить, что плоские зеркала, входящие в оптическую схему того или иного рефлектора, хотя и участвуют в построении изображения, тем не менее не относятся к зеркалам объективов, поскольку они ни изменяют сходимости пучков лучей. Объективы рефлекторов могут быть однозеркальными (системы Ломоносова-Гершеля и Ньютона). Могут быть двухзеркальными и трехзеркальными. Двух зеркальных объективов разработано большое количество, но все они являются усовершенствованием двух систем. Системы Кассегрена и системы Грегори. Ход лучей в этих системах изображен на рисунке 2.
3. Телескопы с катадиоптрическими объективами. Такие объективы состоят и из неплоских зеркал и из линз, световые диаметры которых соизмеримы со световыми диаметрами зеркал. Катадиоптрических объективов разработано , еще больше чем двухзеркальных систем. На рисунке 3 изображен ход лучей в одном из таких телескопов. Это, так называемая, система Максутова. Максутов Дмитрий Дмитриевич отечественный оптик с мировым именем.
• від широти, тобто зменшується від екватора до полюсів (найбільше нагрівається вода в океанах на 20° пн. ш. і 20° пд. ш., у субтропічних, тропічних та субекваторіальних широтах знаходиться область високого тиску, де більшість днів року небо малохмарне, переважає сонячна погода, саме тут верхній шар води товщиною 1 см поглинає 94 % сонячної енергії, що потрапляє на поверхню океану, від поверхні сонячна енергія передається вглиб);
• від розміщення рядом суходолу, влітку температура поверхневого шару води центральних частин океанів нижча, а взимку вища, ніж біля берегів материка (біля узбережжя улітку суходіл віддає частину тепла прилеглим водам, а взимку він охолоджується й охолоджує сусідні водні території);
• від глибини, бо найбільше тепла поглинає верхній шар води (до глибини 200 м температура води змінюється залежно від пори року: улітку вода тепліша, узимку холодніша; на глибині 400-500 м температура води стає постійною й становить майже +2; на глибині 4000 м температура води становить майже 0 °С, а далі знову починає підніматися).
Середня температура води на поверхні Світового океану майже + 17,5 °С, на екваторі вона становить +27 °С, у північній і південній полярних областях вода нагрівається в середньому лише до -0,8 °С (при такій температурі прісна вода замерзає, а солона морська вода ні).