Объяснение:
Журден – головний герой «Міщанин-шляхтич», для якого бажання стати дворянином – прекрасна мрія. Пристрасно бажаючи здійснити цю мрію, Журден ні про що не може міркувати розсудливо, тому його дурять всі навколишні, в тому числі вчителі лінгвістики, філософії, танців, фехтування. Однак при всій пристрасті «одворянитися» Журден зберігає свою живу натуру і залишається самим собою: даючи гроші в борг, він завжди знає їм рахунок; якщо його розсердити, він лається і б’ється, забуваючи всі великосвітські правила; він прославляє науку за те, що існують голосні й приголосні, приходить в захват від того, що говорить прозою.
Г-жа Журден – дружина, в порівнянні з чоловіком розумна і начитанна, обдурити не просто, відразу бачить підступ. Дружина Журдена, істинна представниця дворянства. Це розсудлива, практична жінка з почуттям власної гідності. Вона всіма силами намагається протистояти манії свого чоловіка, його недоречним претензіям: «Ти збожеволів на всіх цих примхах, муженек. І почалося це у тебе з тих пір, як ти здумав водитися з важливими добродіями ». Всі зусилля пані Журден спрямовані на те, щоб очистити будинок від не гостей, які живуть за рахунок її чоловіка і використовують його довірливість і марнославство в своїх цілях: «Ось що, гони-но ти своїх вчителів в шию з усією їх тарабарщиною».
1.Карты по охвату территории. По охвату территории различают карты мира, отдельных материков и океанов, частей материков и океанов, стран и их частей.
. Карты по масштабу.По масштабу карты разделяют на крупномасштабные (1:200000 и крупнее), средне масштабные (от 1:200000 до 1:1000000 включительно) и мелкомасштабные (мельче 1:1000000).
Карты по содержанию .
По содержанию карты бывают общегеографические и тематические.
Карты по назначению. По назначению выделяют карты учебные, туристические, дорожные, научно-справочные и другие.
2. Географическая карта - уменьшенное изображение земной поверхности, на ней изображены различные города, сёла, материки в целом и т.д. 2) Историческая карта - карта, показывающая различные события в разный период времени, военные походы, битвы, присоединение (отсоединение) территории.
3. Я думаю что, границы государств изменяются например из за распада СССР. Также из за распада Югославии и образования суверенных государств: Хорватии, , Словении, Сербии, Черногории, Македонии, Боснии и Герцеговины. и т.д.
Ответ к задаче представлен в виде рисунка и приложен к ответу